Mocne strony miasta

Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk

2018-10-14 13:00:00 Krzysztof Galant

Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk to profesjonalna pracownia krawiecka oferująca najwyższej jakości usługi szycia na miarę sukni ślubny…

uslugikrawieckie
uslugikrawieckie

Adres: Kalisz ul. Wał Bernardyński 28A

Telefon: 506 184 542

Strona www: krawcowa.kalisz.pl

Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk to profesjonalna pracownia krawiecka oferująca najwyższej jakości usługi szycia na miarę sukni ślubnych, wieczorowych, ubrań codziennych oraz poprawki krawieckie.

Główną specjalnością Pracowni Krawieckiej Emilia są suknie ślubne. Korzystając z naszego dużego doświadczenia oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Pań młodych – oferujemy niepowtarzalne, ponadczasowe i przede wszystkim dopasowane do Twojej sylwetki suknie ślubne. Jesteśmy jedyną Pracownią Krawiecką w Kaliszu, która stanowi prawdziwą alternatywę dla masowej produkcji powtarzalnych kreacji. Z nami Twoja suknia ślubna będzie jedyna w swoim rodzaju i uszyta specjalnie dla Ciebie!

Nazywam się Elżbieta Błaszczyk i jestem krawcową z ponad 30-letnim stażem. Pracowałam w wielu pracowniach krawieckich m.in. w Vera Moni, gdzie oprócz szycia ekskluzywnych kreacji zajmowałam się także ich doskonaleniem i projektowaniem.

W moim życiu szyłam niemal wszystko. Począwszy od koszul, przez marynarki, a skończywszy na sukniach wieczorowych i ślubnych.

Doświadczenie, które zdobyłam pozwala mi tworzyć rzeczy wyjątkowe i dokładnie takie, jakie sobie wymarzysz. Zobacz moje suknie ślubne krawcowa.kalisz.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować