Sport

Sukcesy zawodników KTS Kalisz na MMJ w szachach

2021-10-11 17:00:00 red za KTS Kalisz

3 medale i 4 awanse do Mistrzostw Polski Juniorów w szachach uzyskali  zawodnicy KTS Kalisz podczas Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów w szachach klasycznych rozegranych w Łazach.

fot. KTS Kalisz
fot. KTS Kalisz

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy KTS Kalisz Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów w szachach klasycznych rozegranych w Łazach. Anna Jeziorska złoto w kategorii D11, a także uzyskała normę na I kategorię. W tej samej kategorii brązowy medal zdobyła inna reprezentantka KTS Kalisz Antonina Skorupa. Trzeci medal dla kaliskiej drużyny zdobyła Helena Pisula zajmując 2. miejsce w kategorii D9. Awans uzyskał zajmując 4. miejsce w kategorii C13 Kacper Ugorek. 5. miejsce w kategorii D13 zajęła Emilia Jeziorska.

 

Opiekę trenerską na turnieju sprawował Maciej Adamczewski. Finały zostaną rozegrane w 2022 roku. Wyjazd zawodników KTS Kalisz dofinansowany ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2021 rok.

 

Wyniki:

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ