Kultura

Stwórz wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka w Cafe Calisia

2022-01-14 15:30:00 red.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

To dobra okazja by podarować coś wyjątkowego, coś niepowtarzalnego, a przede wszystkim stworzonego specjalnie dla nich przez nas, WNUKÓW!!! 

Organizatorzy
Organizatorzy
Każdego roku kupujemy bombonierki, kapcie, kwiatki. A może by tak coś innego?! Kwiaty w innym wydaniu?
 
Któż nie słyszał o Flower box!
 
Flower box to eleganckie pudełko, w którym znajduje się niepowtarzalny bukiet kwiatów 🌹🌷🌱🌿💐
 
Zapraszamy:
wszystkie małe i większe rączki do klimatycznej Cafe Calisia 
 
TERMIN 19 STYCZNIA 2022 (ŚRODA)
17:10 - 18:00
18:10 - 19:00
 
Koszt udziału 50 zł od uczestnika 
Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały
Liczba miejsc ograniczona, z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ