Biznes

Stwórz kuchnię marzeń w 7 dni z Leroy Merlin - zdobądź karty podarunkowe!

2020-06-05 13:00:00 reklama@calisia.pl

Urządzenie funkcjonalnej, estetycznej, dostosowanej do potrzeb wszystkich domowników kuchni jest dużym wyzwaniem. Nie wystarczy inspiracja pięknymi wnętrzami oglądanymi w magazynach czy podpowiedzi znajomych. Warto w takiej sytuacji „oddać się w ręce” specjalisty – projektanta, który pomoże stworzyć kuchnię naszych marzeń mając do dyspozycji modułowe meble kuchenne DELINIA. Teraz masz szanse zyskać kartę podarunkową na następne zakupy w promocji „Zyskaj kartę podarunkową za zakupy Kuchni DELINIA”.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

W asortymencie Leroy Merlin znajdują się funkcjonalne modułowe meble kuchenne DELINIA z pełnym wyposażeniem wewnętrznym, blaty, zlewy, armatura, specjalistyczne oświetlenie, akcesoria oraz sprzęt AGD renomowanych marek.

Modułowe meble kuchenne DELINIA umożliwiają wyposażenie kuchni o dowolnym kształcie, wielkości i stylu - rustykalnym, nowoczesnym, klasycznym czy glamour.

W skład kolekcji wchodzą matowe i błyszczące fronty w 22 kolorach, wyposażenie wewnętrzne tj. szuflady, półki, szafy cargo o różnych rozmiarach, karuzele narożne oraz 20 różnych wzorów uchwytów i gałek. System pozwala na dokonanie zmian w trakcie użytkowania np. wymianę półek na szuflady. Na szczególną uwagę zasługują, modne w tym sezonie, matowe fronty w wyrazistych kolorach: butelkowej zieleni, granatu oraz taupe. Meble kuchenne uzupełnia sprzęt ADG do zabudowy marki Samsung i Amica w tym piekarnik Samsung Dual Cook umożliwiający przygotowanie dwóch różnych potraw w tym samym czasie lub piekarnik Amica Open Up - z automatycznym otwieraniem drzwiczek.

Niezmienną popularnością cieszą się blaty wykonane z drewna rodzimego (buk, dąb, jesion) lub egzotycznego (teak, merbau, bambus). Zaimpregnowane odpowiednim środkiem posiadającym atest spożywczy i regularnie pielęgnowane nie stracą swoich właściwości użytkowych przez wiele lat pięknie się starzejąc. Nowością są blaty drewniane z tzw. flizem czyli z nieoszlifowanymi krawędziami, które można wykorzystać w charakterze blatu stołu. Wielu zwolenników mają też blaty laminowane w jednolitych kolorach lub z wzorem imitującym różne gatunki drewna, beton czy kamień. Ich niewątpliwą zaletą jest trwała, zabezpieczona przed wilgocią powierzchnia oraz niska cena. Każdy blat może zostać przycięty do odpowiedniej długości. Do wyboru ponad 120 serii blatów.

Teraz wyjątkowa okazja – promocja Zyskaj kartę podarunkową za zakupy Kuchni DELINIA” - dokonując w Sklepie jednorazowego zamówienia na meble DELINIA o wartości co najmniej 2 000 zł brutto, można otrzymać rabat na kolejne zakupy w formie Karty Podarunkowej o wartości 100 zł za każde pełne 1000 zł wartości zamówienia (np. zamówienie 2000 zł = 200 zł, 2500 zł = 200 zł, 3000 = 300 zł itd.). W celu uniknięcia wątpliwości Promocja nie dotyczy: blatów, akcesoriów kuchennych, zlewów, armatury i sprzętu AGD.

Regulamin promocji „Zyskaj kartę podarunkową za zakupy Kuchni DELINIA” - TUTAJ.

Stwórz nową kuchnię z Leroy Merlin w 7 dni

  1. Pomiar pomieszczenia, który można wykonać samodzielnie lub zlecić usługę
  2. Projektowanie on-line za pośrednictwem aplikacji dostępnej na: www.leroymerlin.pl/planer-3d lub w sklepie
  3. Zamówienie on-line lub podczas wizyty w sklepie
  4. Dostawa oraz wniesienie zakupionych elementów wykorzystanych w projekcie

Planujesz wyremontować Łazienkę, Garderobę, a może całe mieszkanie? Nic trudnego! Specjaliści z Leroy Merlin Ci w tym pomogą!

Umówi się na projekt:
 
 
Projekt i wykończenie nowego pomieszczenia potrzebuje dopełnienia, które dają najwyższej jakości farby i efekty dekoracyjne. Już teraz 5 litrową plamoodporną farbę DULUX EASYCARE w 16 unikatowych kolorach kupisz za 109 złotych za opakowanie, a w specjalnej promocji jedynie za 1 złotówkę możesz dokupić 3 litrową farbę DULUX Crystal White do sufitów. Wszystko to w specjalnej promocji Leroy Merlin.
 
 

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

 

 

 

 

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ