Społeczne

Studniówka III LO w Kaliszu. Tak prezentują się tegoroczni maturzyści! [zdjęcia, wideo]

2023-01-07 21:16:34 BK

Kolejni uczniowie szkoły średniej w Kaliszu rozpoczynają odliczanie dni do matury. Jednak przed nimi wspaniała zabawa i niezapomniany bal. Wykwintnie i niezwykle elegancko bawi III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

7 stycznia swój bal studniówkowy w kompleksie restauracyjnym Aljo rozpoczęli maturzyści III LO. Nie zabrakło wyjątkowych kreacji, fryzur, garniturów - wszyscy uczniowie wyglądają zjawiskowo. 

Studniówkę oficjalnie rozpoczęła dyrekcja szkoły oraz Rada Rodziców.

- To wielki zaszczyt być dzisiaj z Wami na tym wielkim balu, balu studniówkowym. To wielka radość dzielić z Wami tę wyjątkową chwilę, w której tak wyraźnie widać, że z nastolatków, którzy 3,5 roku temu przekroczyli progi naszego liceum staliście się dorosłymi ludźmi – mówiła Anna Narewska, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Kalisz.

Po przemówieniach padło tradycyjne hasło: Poloneza czas zacząć! Uczniowie zatańczyli długo przygotowywaną i trenowaną choreografię. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. Zobaczcie sami!

Po polonezie przyszedł czas na podziękowania, życzenia i wręczanie kwiatów wychowawcom oraz nauczycielom. Następnie wszyscy wspólnie wznieśli toast. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować