Kultura

Studenci Ukrainie - koncerty charytatywne na WPA UAM

2022-03-29 12:00:00 WPA UAM

STUDENCI UKRAINIE, to cykl koncertów charytatywnych zorganizowany przez studentów Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej.

koncert2UA
koncert2UA

W trakcie cyklu otwarta będzie zbiórka pieniędzy online dla naszych studentów z Ukrainy i ich rodzin.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/memhjp

Pierwszy koncert odbędzie się już w ten czwartek tj. 31.03 o godz. 18:00. Wystąpi zespół Experiment, założony przez Cezarego Molkę, studenta Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Gościnnie w chórkach zaśpiewają dwie studentki tego samego kierunku - Karolina Janiak i Paulina Kaźmierczak.

 

Wstęp wolny!

 

Opiekę nad projektem sprawuje mgr Eryk Szolc.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować