Strażacy ochotnicy rywalizowali w Piątku Wielkim [zdjęcia]

2022-07-04 14:30:00 red. za OSP Stawiszyn

3 lipca w Piątku Wielkim odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięły udział 3 drużyny z jednostki OSP Stawiszyn: męska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, drużyna grupy A (męska powyżej 16 lat) oraz Dziecięca Drużyna Pożarnicza.

OSP Stawiszyn
OSP Stawiszyn
Drużyna MDP oraz drużyna grupy A rywalizowały w dwóch konkurencjach: sztafecie z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym.
 
Na zawodach zadebiutowała Dziecięca Drużyna Pożarnicza. 16 dzieci zaprezentowało swoje umiejętności w ćwiczeniu bojowym.
 
Męska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zajęła I miejsce, drużyna grupy A IV miejsce i Dziecięca Drużyna Pożarnicza I miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały dyplom i puchar, a każdy członek DDP strażacką koszulkę.
 
Po zawodach wszyscy udali się na grilla do remizy. Przy okazji wspólnego spotkania najmłodsi członkowie jednostki otrzymali od zarządu nagrody za reprezentowanie OSP Stawiszyn w zawodach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować