Sport

Sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz piłkarzy ręcznych Energa MKS-u Kalisz trwa!

2021-09-14 08:30:00 Energa MKS Kalisz

Domowy mecz z Chrobrym Głogów rozpocznie się w niedzielę 19 września o godzinie 13.15, a wejście do hali Kalisz Arena i kasy biletowe będą otwarte na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Jeśli ktoś nie chce stać w kolejce przed halą polecamy zakup przez portal KupBilet.pl (www.kupbilet.pl/sport/pilka_reczna/hb0375), w salonach EMPiK oraz w biurze klubu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24.

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

Zbliża się trzecia seria PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, ale będzie to dopiero pierwszy mecz kaliskich szczypiornistów we własnej hali w nowym sezonie. Do tej pory z wyjazdów na teren faworytów, do Zabrza i Puław, przywieźli 3 cenne punkty. Zwłaszcza wyjazdowy mecz w Puławach, z aktualnymi brązowymi medalistami Mistrzostw Polski spotkał się z euforią samych zawodników, a także kaliskich kibiców.

Szansa na zobaczenie szczypiornistów Energa MKS-u Kalisz w akcji na żywo będzie już w najbliższą niedzielę. Do Kalisza przyjedzie ambitny i odmłodzony zespół Chrobrego Głogów, który w pierwszych dwóch seriach zdobył 4 punkty.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ