Edukacja
Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy w Kaliszu
Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu zaprasza na Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy, które odbędzie się 13 kwietnia 2026 r. (poniedziałek) o godzinie 13 w siedzibie Książnicy, przy ul. Południowej 62.
Tematem spotkania będzie budowanie relacji z czytelnikiem.
Wydarzenie poprowadzą Justyna Rudomina i Monika Jabłuszewska, znane w sieci jako Panie z biblioteki. To nauczycielki bibliotekarki i pasjonatki promocji czytelnictwa, które inspirują do nowatorskiej pracy z uczniami. Jako trenerki Szkoły Ćwiczeń w Suchym Lesie dzielą się praktyką i pomysłami na działania w bibliotece szkolnej. Laureatki i finalistki wielu ogólnopolskich konkursów – m.in. „Mistrz Promocji Czytelnictwa”, czy „Bibliotekarz Roku”.
Formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdHxRUvbPOZ4o2a8i75EbvkLog5AecGMWiZp2GTTQQgbmLvg/viewform
Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,
wrzuć nam coś do kapelusza :)
Wdzięczny Zespół Calisia.pl