Biznes

Spotkanie Kaliskiego Klubu Przedsiębiorczości w Inkubatorze. Na sali obecni byli goście z Algierii.

2023-03-16 15:10:16 red

Spotkania Kaliskiego Klubu Przedsiębiorczości to wydarzenie cykliczne, które ma na celu wspieranie i pobudzanie lokalnych przedsiębiorców do współpracy. 15 marca w wydarzeniu udział brali  przedstawiciele The Algerian Youth Association.

fot. MW
fot. MW

W dniach od 10 do 17 marca w naszym mieście przebywa delegacja przedstawicieli The Algerian Youth Association SKIKDA połączona z Misją Gospodarczą firm Algierskich w Kaliszu. Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przystąpił do międzynarodowego projektu tworzenia Inkubatora w Skikidzie (to miasto w północno-wschodniej Algierii i port nad Morzem Śródziemnym, jest stolicą prowincji Skikda i dystryktu Skikda).

Udział przedstawicieli The Algerian Youth Association w spotkaniu Kaliskiego Klubu Przedsiębiorczości to jedno z wielu punktów ich wizyty w Polsce. Środowe spotkanie było okazją do zapoznania się z przedsiębiorcami z subregionu kaliskiego oraz specyfiką branż, które reprezentują. Robert Olczyk poprowadził wykład o marketingu w internecie. Następnie był czas do swobodnych rozmów między przedsiębiorcami o przyszłej współpracy.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować