Kultura

Spotkanie autorskie z zespołem Pectus w Galerii Amber!

2019-11-07 14:30:00 redakcja

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Już 15 listopada na odwiedzających Galerię Amber w Kaliszu będzie czekała nie lada niespodzianka. Będą mogli spotkać się z muzykami popularnego zespołu Pectus, znanego z takich hitów jak "Barcelona" czy "To, co chciałbym Ci dać". Zapraszamy od godziny 12:00 do 16:00 do Galerii Amber!

PECTUS
PECTUS

Auto Centrum Lis zaprasza na wyjątkowe spotkanie z zespołem PECTUS w Galerii Amber z okazji promocji ich nowej płyty  "Kobiety". Spotkanie, będzie nie tylko okazją do zebrania autografów i zrobienia sobie pamiątkowego selfie, ale również do zgarnięcia ich najnowszego krążka. 

Zapraszamy 15 listopada, od godziny 12:00 do 16:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/929294637445206/

Organizatorami wydarzenia są  Mitsubishi Kalisz Auto Centrum Lis i Galeria Amber

Premiera nowej płyty zespołu zatytułowana "Kobiety" będzie miała miejsce 8 listopada. Cztery lata temu Pectus zachwycił słuchaczy płytą „Kobiety”, która ukazała się na dziesięciolecie istnienia zespołu. Album zyskał status złotej płyty i był niezapomnianym hołdem dla kobiecej energii, piękna i siły. A ponieważ kobiecość to niewyczerpane źródło inspiracji, dlatego bracia Szczepanikowie wracają z płytą „Kobiety” w nowej odsłonie.

Tym razem Tomasz Szczepanik napisał porywającą muzykę do tekstów mistrza słowa Wojciecha Młynarskiego, a do współpracy zaprosił takie legendy polskiej sceny, jak Kayah, Alicja Majewska czy Małgorzata Ostrowska. Towarzyszą im Kasia Cerekwicka, Kasia Popowska, Natalia Szroeder, Basia Kurdej-Szatan, Halina Mlynkova oraz dziewczyny z zespołu Tulia.

Zaproszenie do wykonania jednej z piosenek przyjęła także Magda Umer, wieloletnia przyjaciółka Młynarskiego, która zaśpiewała w duecie z Tomaszem utwór „Poetka znikła w oddali”, poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej.

Oficjalna storna zespołu PECTUS

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ