Usługi

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe z nowym biurowcem w Kaliszu

2021-06-23 10:21:55 FB Antczak

Nowoczesny budynek biurowy o powierzchni niemal 1,2 tys. m kw. buduje w Kaliszu spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FB Antczak.

FB Antczak
FB Antczak

Dwukondygnacyjny biurowiec spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe powstaje w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej. Powierzchnia zabudowy wyniesie 665 m kw., przy kubaturze 5,7 tys. m sześc. Autorem projektu jest kaliskie biuro projektowe Konopski & Konopski. Budowa osiągnęła już stan surowy zamknięty, pozwolenie na użytkowanie planowane jest do końca 2021 roku.

– Bardzo się cieszę ze sprawnej realizacji prac związanych z budową nowej siedziby naszej spółki. Powstaje nowoczesny i elegancki budynek biurowy, dostosowany do skali działalności firmy i potrzeb pracowników. Realizacja tej inwestycji pozytywnie wpłynie na najbliższe otoczenie, wzmacniając potencjał biznesowy tej części Kalisza. Prace postępują w bardzo szybkim tempie, co jest zasługą przede wszystkim partnerskiej współpracy między inwestorem i generalnym wykonawcą – podkreśla Maciej Witczak, prezes spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe rozpoczęła działalność w 1997 roku. Jej celem jest zapewnienie samorządom szeroko pojętych usług oświetleniowych, polegających na dostarczeniu energii i utrzymaniu w należytym stanie technicznym infrastruktury oświetleniowej. Spółka jest właścicielem ponad 100 tys. punktów świetlnych. Współpracuje z 109 jednostkami samorządu terytorialnego, zlokalizowanymi na terenie trzech województw: wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ