Usługi

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe z nowym biurowcem w Kaliszu

2021-06-23 10:21:55 FB Antczak

Nowoczesny budynek biurowy o powierzchni niemal 1,2 tys. m kw. buduje w Kaliszu spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FB Antczak.

FB Antczak
FB Antczak

Dwukondygnacyjny biurowiec spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe powstaje w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej. Powierzchnia zabudowy wyniesie 665 m kw., przy kubaturze 5,7 tys. m sześc. Autorem projektu jest kaliskie biuro projektowe Konopski & Konopski. Budowa osiągnęła już stan surowy zamknięty, pozwolenie na użytkowanie planowane jest do końca 2021 roku.

– Bardzo się cieszę ze sprawnej realizacji prac związanych z budową nowej siedziby naszej spółki. Powstaje nowoczesny i elegancki budynek biurowy, dostosowany do skali działalności firmy i potrzeb pracowników. Realizacja tej inwestycji pozytywnie wpłynie na najbliższe otoczenie, wzmacniając potencjał biznesowy tej części Kalisza. Prace postępują w bardzo szybkim tempie, co jest zasługą przede wszystkim partnerskiej współpracy między inwestorem i generalnym wykonawcą – podkreśla Maciej Witczak, prezes spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe rozpoczęła działalność w 1997 roku. Jej celem jest zapewnienie samorządom szeroko pojętych usług oświetleniowych, polegających na dostarczeniu energii i utrzymaniu w należytym stanie technicznym infrastruktury oświetleniowej. Spółka jest właścicielem ponad 100 tys. punktów świetlnych. Współpracuje z 109 jednostkami samorządu terytorialnego, zlokalizowanymi na terenie trzech województw: wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować