Spektakl "ANDROPAUZA- męska rzecz" już w piątek

2011-01-13 13:06:01 marlena

Spektakl, który rozbawi Was do łez! To męska odpowiedz na „Klimakterium”- historia o przemijaniu opowiedziana na wesoło. W obsadzie, stuprocentowo męskiej, sami znani aktorzy, między innymi: Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki. Spektakl w Kaliszu już 28 stycznia w Auli Collegium Novum przy PWSZ.

www.andropauza.info
www.andropauza.info
Andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!
Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktór ZUS. (Zbieżność nazwisk przypadkowa?). Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. To tak naprawdę historia, która każdemu może się zdarzyć, opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznacie po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

Obejrzyj ten spektakl, a przekonasz się, że starość, to jest młodość, która trwa latami. Spektakl „Andropauza- męska rzecz” 28 stycznia o godzinie 18.00 w Aula Collegium Novum przy ul. Nowy Świat 4
Bilety w cenie 80zł i 100zł do nabycia w kasie CkiS, a także w wybranych szkołach i zakładach pracy. Przy zamówieniu powyżej 30 biletów możliwość negocjacji cen.
Zamówienia biletów pod nr tel: 515 687 692, 666 288 682, 514 044 517.
WYNIKI KONKURSU
Autorem spektaklu jest JAN JAKUB NALEŻYTY
Spośród 242 zgłoszeń konkursowych wyłoniliśmy zwycięzców. Podwójne zaproszenia na spektakl „Andropauza- męska rzecz” wygrywają:
- Sylwester Kraszkiewicz
- Krystian Buczkowski
- Krzysztof Popiołek
O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformowaliśmy drogą mailową. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ