Specjalne miejsca parkingowe przy kaliskim SOR. Z myślą o małych pacjentach

2019-04-25 23:25:00 BK

Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, a dokładnie przy nowym Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, pojawiły się specjalne miejsca parkingowe! Teraz, kiedy przyjedziemy z dzieckiem w nagłym wypadku, nie będzie trzeba szukać wolnego miejsca.

fot. Szpital Kalisz
fot. Szpital Kalisz

Kaliski szpital przy ul. Poznańskiej, z myślą o rodzicach i małych pacjentach wyznaczył specjalne miejsca parkingowe przy wejściu głównym na kaliski SOR. Oznaczone są kolorem niebieskim i grafiką a także tabliczkami informacyjnymi.

- Właśnie dla rodziców, którzy przyjeżdżają do nas w nagłych przypadkach z małymi pacjentami, przygotowaliśmy 2 specjalnie oznaczone miejsca parkingowe – bezpośrednio w sąsiedztwie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Tak, abyście nie tracili cennych chwil na szukanie postoju – czytamy na profilu FB kaliskiego “Okrąglaka”. - Ważne! Wasze auto może parkować w tym miejscu podczas całej wizyty na SOR. Ale pamiętajcie – to nie jest miejsce parkingowe na czas hospitalizacji z dzieckiem w innych oddziałach naszego szpitala.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ