Edukacja

Specjalistyczne narzędzia i części dla Samochodówki

2023-01-19 10:00:00 UM Kalisz

Hyundai Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie za pośrednictwem Autoryzowanego Dealera Hyundai w Kaliszu - firmy AutoCentrum Lis na mocy umowy partnerskiej o współpracy w kształceniu praktycznym uczniów kaliskiej samochodówki przekazał szkole zamienne części marki Hyundai na cele dydaktyczne.

zdjęcia Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta
zdjęcia Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta

Wśród nich znalazły się między innymi specjalistyczne narzędzia, głowice silników, katalizatory, kolumna i przekładnia kierownicza, panele sterowników i przełączników, zawory recyrkulacji spalin, reflektory, zestawy naprawcze oraz deski rozdzielcze ze wskaźnikami i podzespoły mechatroniczne o łącznej wartości 21.364,23 zł.

- Serdecznie dziękuję za cenne wsparcie naszej szkoły i pragnę zapewnić, że otrzymane pomoce dydaktyczne będą służyły uczniom w zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy oraz umiejętności z dziedziny mechaniki i mechatroniki samochodowej. To właśnie dzięki bliskiej współpracy „samochodówki” z przedsiębiorcami branży motoryzacyjnej wiążę dalszy rozwój szkoły w kształceniu kolejnych pokoleń samochodziarzy - powiedział Tomasz Stępniak, dyrektor Zespółu Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować