Słówka po angielsku? Od teraz znacznie łatwiej! Weź udział w konkursie!

2019-02-06 09:32:00 reklama@calisia.pl

Nauka słówek w języku obcym to jedno z największych wyzwań dla uczniów. Żeby ułatwić poznawanie słówek, powstał nowatorski konkurs zachęcający do nauki i pokazujący uczniom jak uczyć się słówek w ciekawy i kreatywny sposób.

Konkurs WORDS CHAMPION, autorski pomysł Szkoły Językowej Forum, nie skupia się wyłącznie na wyłonieniu najlepszych ale pokazuje wszystkim biorącym udział, że nauka słówek może być łatwa i przyjemna.

Jednym z celów konkursu jest promowanie kreatywnych i ciekawych sposobów nauki i zapamiętywania słówek. Dlatego każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie dostęp do kursów online, pełnych gier, zadań i ćwiczeń utrwalających słownictwo. Dzięki temu Twoje dziecko polubi naukę słówek i będzie chciało uczyć się więcej! Oprócz poszerzenia znajomości słówek wyrobi sobie nawyk systematycznej nauki słownictwa, która nie musi być monotonnym wkuwaniem wyrazów. Każdego roku konkurs ma inny temat przewodni. W roku szkolnym 2018/2019 to Food – jedzenie.

Przy tworzeniu kursów online na platformie www.online.forum.kalisz.pl , do których dostęp w prezencie otrzymują uczestnicy konkursu, Szkoła Forum bazowała na swoich 25 latach doświadczenia w nauczaniu języków, pracy z dziećmi i młodzieżą oraz korzystaniu z technologii i nowych rozwiązań. „Użyliśmy naszej wiedzy na temat przyjemnej i skutecznej nauki słówek oraz projektowania efektywnych kursów, zadań i ćwiczeń. Jesteśmy przekonani, że pomożemy nauczyć się wielu słówek i rozbudzimy apetyt na więcej. Mamy nadzieję, że uczestnikom spodoba się to co przygotowaliśmy’, zapewnia Paulina Wańkowicz, dyrektor Szkoły Językowej Forum.
Już w marcu eliminacje klasowe czyli kwalifikacje do etapu szkolnego – trzymamy kciuki!

Rodzicu, zapytaj nauczyciela czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w konkursie. Potem potrzebna jest Twoja zgoda by podarować dziecku dostęp do kursu online. Formularz zgody otrzymasz w szkole podstawowej lub skontaktuj się z Forum – zostanie wysłany mailem. Korzystanie z kursu nie jest obowiązkowe ale serdecznie zachęcamy ze względu na korzyści jakie niesie!

strona konkursu:www.forum.kalisz.pl/WordsChampion

kursy online: www.online.forum.kalisz.pl

Szkoły zainteresowane udziałem prosimy o kontakt: sekretariat@forum.kalisz.pl, tel. 62 76 42 58 lub 601 909 399.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ