Słonecznie i wesoło w Music Store

2019-05-21 07:05:00 reklama@calisia.pl

Rok szkolny dobiega końca. Jeszcze tylko koncert „Gramy dla Mamy" w Komodzie, „Grilogranie” w Music Store i Koncert Galowy 18.06. z polską muzyką lat 80 w CKiS i odliczamy.

Wakacje – wspaniały czas. Czas wypoczynku, który kojarzy się wszystkim z błogim leniuchowaniem.

Nasza szkoła przygotowała jak co roku dla wszystkich aktywnych wyjazd na dwa tygodnie w góry i półkolonie. Kolonijny wyjazd po raz 22 organizowany jest przez Music Store w całości samodzielnie- sprawdzone ośrodki, zaplanowanie atrakcji, rezerwacje. To wszystko, co potrzebne do aktywnego, wspólnego i bezpiecznego wypoczynku.

Niezapomniane zabawy, basen wspólne tańce i śpiewanie czeka w tym roku na prawie 70 osobową grupę dzieci i młodzieży, która wyjedzie do Kotliny Kłodzkiej razem z nami.

Dla nieco młodszych organizujemy w Kaliszu półkolonie.

Moc zabaw i atrakcji w godzinach 8-16 w siedzibie Szkoły Music Store. Park linowy, basen, trampoliny, kino, warsztaty tematyczne – śpiew i taniec, wspólne muzykowanie, gry plenerowe, zabawy integracyjne i codzienna zumba – to wszystko składa się na naszą ofertę dla aktywnie wypoczywających podczas wakacji.

Zapisy na letnie spotkania do 15 czerwca – ilość miejsc ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów.

Podczas półkolonii dzieci mają zapewnioną opiekę sprawdzonej kardy, posiłki napoje i wszelkie pomoce wykorzystywane podczas półkolonii, ubezpieczenie oraz gwarantowaną dobrą zabawę.

Wszystkie szczegóły na stronie szkoły Music Store oraz w siedzibie szkoły lub telefonicznie pod nr 605 287 956.

Wszyscy wypoczywający z Music Store, a chcący rozpocząć naukę w naszej szkole od września 2019r. w pierwszym miesiącu zajęć otrzymają 10% zniżki na wybrany przedmiot.

Szkoła Muzyczna „Music Store”
szkolamusicstore.pl
ul. Przemysłowa 8
62-800 Kalisz
Tel. 76-44-700
kom. 605 287 956
605 287 943
szkola@musicstore.com.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ