Skorosze na celowniku kupujących. 2/3 mieszkań na osiedlu Ryżowa Park ma już swoich właścicieli.

2018-08-14 11:02:00 reklama@calisia.pl

Ryżowa Park to realizowana od początku bieżącego roku inwestycja Antczak Residential zlokalizowana na granicy Włoch i Ursusa. W ramach osiedla powstanie siedem 4-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 143 mieszkań. Aż 65% z nich jest już sprzedanych. Co przyciąga kupujących w ten rejon Warszawy?

Funkcjonalne wnętrza i zewnętrza

Ryżowa Park została zaprojektowana z myślą o wygodzie rodzin. Funkcjonalne wnętrza podzielono tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń. W ofercie obok dwupokojowych lokali z aneksem kuchennym dostępnych jest wiele mieszkań 3 i 4 pokojowych. Te ostatnie nawet od 73 metrów. Wyróżnikiem inwestycji jest także całkowite wyeliminowanie ruchu samochodowego z wnętrza osiedla. Wszystkie wjazdy do garażu zostały zaprojektowane od zewnętrznych ulic osiedla. Dzięki temu wyposażony w plac zabaw i elementy małej architektury wewnętrzny dziedziniec będzie miejscem bezpiecznego i swobodnego spędzania wolnego czasu.

Klient wie, za co płaci

Atutem inwestycji jest także przyjęta przez dewelopera forma płatności – 20/80.

- W pierwszym etapie – do zakończenia budowy, która planowana jest na koniec 2019 roku klient musi wpłacić tylko 20% wartości mieszkania. Dzięki temu nie musi od razu uruchamiać kredytu, a wpłacone środki są chronione w postaci – zamkniętego rachunku powierniczego – podkreśla Marcin Antczak prezes FB ANTCZAK

Skorosze przyjazne rodzinom

Odległość osiedla od centrum Warszawy wynosi jedynie 9 km. Lokalizacja inwestycji pozwala też na wygodne korzystanie z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Osiedle jest doskonale skomunikowane z obwodnicą Warszawy i trasą A2, a ok. 150 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy.

W dzielnicy mamy trzy centra handlowe: Factory Ursus, Galeria Skorosze oraz Galeria Gawra. W kilka minut można dojechać do marketów budowlanych – Leroy Merlin i Castorama oraz hipermarketu Makro Cash & Carry. Dosłownie 5 minut zajmuje dojazd do najbliższego ośrodka sportu, pływalni czy boiska. W najbliższej okolicy inwestycji Ryżowa Park znajduje się 46 placówek edukacyjnych – w tym żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje placówek opieki medycznej, sklepów spożywczych, restauracji, klubów fitness czy salonów kosmetycznych.

Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni – Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia, zachecające do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Widać już wyraźne postępy na budowie osiedla. W tej chwili przygotowywane są stropy nad trzecią kondygnacją naziemną w dwóch pierwszych budynkach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ