Skorosze na celowniku kupujących. 2/3 mieszkań na osiedlu Ryżowa Park ma już swoich właścicieli.

2018-08-14 11:02:00 reklama@calisia.pl

Ryżowa Park to realizowana od początku bieżącego roku inwestycja Antczak Residential zlokalizowana na granicy Włoch i Ursusa. W ramach osiedla powstanie siedem 4-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 143 mieszkań. Aż 65% z nich jest już sprzedanych. Co przyciąga kupujących w ten rejon Warszawy?

Funkcjonalne wnętrza i zewnętrza

Ryżowa Park została zaprojektowana z myślą o wygodzie rodzin. Funkcjonalne wnętrza podzielono tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń. W ofercie obok dwupokojowych lokali z aneksem kuchennym dostępnych jest wiele mieszkań 3 i 4 pokojowych. Te ostatnie nawet od 73 metrów. Wyróżnikiem inwestycji jest także całkowite wyeliminowanie ruchu samochodowego z wnętrza osiedla. Wszystkie wjazdy do garażu zostały zaprojektowane od zewnętrznych ulic osiedla. Dzięki temu wyposażony w plac zabaw i elementy małej architektury wewnętrzny dziedziniec będzie miejscem bezpiecznego i swobodnego spędzania wolnego czasu.

Klient wie, za co płaci

Atutem inwestycji jest także przyjęta przez dewelopera forma płatności – 20/80.

- W pierwszym etapie – do zakończenia budowy, która planowana jest na koniec 2019 roku klient musi wpłacić tylko 20% wartości mieszkania. Dzięki temu nie musi od razu uruchamiać kredytu, a wpłacone środki są chronione w postaci – zamkniętego rachunku powierniczego – podkreśla Marcin Antczak prezes FB ANTCZAK

Skorosze przyjazne rodzinom

Odległość osiedla od centrum Warszawy wynosi jedynie 9 km. Lokalizacja inwestycji pozwala też na wygodne korzystanie z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Osiedle jest doskonale skomunikowane z obwodnicą Warszawy i trasą A2, a ok. 150 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy.

W dzielnicy mamy trzy centra handlowe: Factory Ursus, Galeria Skorosze oraz Galeria Gawra. W kilka minut można dojechać do marketów budowlanych – Leroy Merlin i Castorama oraz hipermarketu Makro Cash & Carry. Dosłownie 5 minut zajmuje dojazd do najbliższego ośrodka sportu, pływalni czy boiska. W najbliższej okolicy inwestycji Ryżowa Park znajduje się 46 placówek edukacyjnych – w tym żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje placówek opieki medycznej, sklepów spożywczych, restauracji, klubów fitness czy salonów kosmetycznych.

Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni – Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia, zachecające do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Widać już wyraźne postępy na budowie osiedla. W tej chwili przygotowywane są stropy nad trzecią kondygnacją naziemną w dwóch pierwszych budynkach.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować