Usługi

Skąd bierze się bałagan w biurze? Jak go opanować? Stokado ma dla Was idealne rozwiązanie

2021-02-15 11:30:00 reklama@calisia.pl

Sterty papierów, faktur, kartonów, masa zamówień i powoli znikająca przestrzeń w biurze to problem, z którym boryka się wiele firm. Wszystko może się przydać na później, a wiele dokumentów powinniśmy przechować. Jak zachować porządek i ład oraz zaoszczędzić przestrzeń? Z pomocą przychodzi Stokado!

fot. BK
fot. BK

Sprzęt biurowy, multimedialny, materiały reklamowe, faktury, dokumenty, notatki i wiele innych rzeczy towarzyszy nam w pracy w biurze. W przypadku intensywnej pracy i braku czasu, nie zawsze mamy możliwość systematycznego porządkowania wszystkiego. Wiele rzeczy odkładamy na później, na bok. To doprowadza do tworzenia się bałaganu. Co chwilę czegoś szukamy, przez co tracimy czas i tu się zatacza błędne koło. Często problemem jest niewielka przestrzeń w miejscu pracy. A potrzeba jeszcze przyjąć klientów!

Stare powiedzenie mówi, jak cię widzą tak cię piszą. Nikt z nas nie zareagowałby entuzjastycznie na bałagan panujący u swojego przyszłego klienta lub wspólnika. Taki stan rzeczy może świadczyć o kompletnym braku profesjonalizmu danej osoby. 

Czas na zrobienie porządków! Nasza firma nie tylko zyska w ten sposób lepszy wizerunek, również pozwoli nam to na lepszą koncentrację i skupienie nad wykonywanymi obowiązkami. Nie będziemy już tracić czasu na szukanie i dokopywanie się do materiałów, które są niezbędne do pracy. Jak okiełznać bałagan?

Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu!

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować