Usługi

Skąd bierze się bałagan w biurze? Jak go opanować? Stokado ma dla Was idealne rozwiązanie

2021-02-15 11:30:00 reklama@calisia.pl

Sterty papierów, faktur, kartonów, masa zamówień i powoli znikająca przestrzeń w biurze to problem, z którym boryka się wiele firm. Wszystko może się przydać na później, a wiele dokumentów powinniśmy przechować. Jak zachować porządek i ład oraz zaoszczędzić przestrzeń? Z pomocą przychodzi Stokado!

fot. BK
fot. BK

Sprzęt biurowy, multimedialny, materiały reklamowe, faktury, dokumenty, notatki i wiele innych rzeczy towarzyszy nam w pracy w biurze. W przypadku intensywnej pracy i braku czasu, nie zawsze mamy możliwość systematycznego porządkowania wszystkiego. Wiele rzeczy odkładamy na później, na bok. To doprowadza do tworzenia się bałaganu. Co chwilę czegoś szukamy, przez co tracimy czas i tu się zatacza błędne koło. Często problemem jest niewielka przestrzeń w miejscu pracy. A potrzeba jeszcze przyjąć klientów!

Stare powiedzenie mówi, jak cię widzą tak cię piszą. Nikt z nas nie zareagowałby entuzjastycznie na bałagan panujący u swojego przyszłego klienta lub wspólnika. Taki stan rzeczy może świadczyć o kompletnym braku profesjonalizmu danej osoby. 

Czas na zrobienie porządków! Nasza firma nie tylko zyska w ten sposób lepszy wizerunek, również pozwoli nam to na lepszą koncentrację i skupienie nad wykonywanymi obowiązkami. Nie będziemy już tracić czasu na szukanie i dokopywanie się do materiałów, które są niezbędne do pracy. Jak okiełznać bałagan?

Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu!

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ