Sport

Siatkarki Energa MKS-u Kalisz rozpoczynają sparingi. Dwumecz z Reprezentacją Polski Juniorek

2020-08-13 18:00:00 Energa MKS Kalisz

Zespół trenera Jacka Pasińskiego kontynuującego swój kontrakt w drużynie okres przygotowawczy rozpoczął 15 lipca. Zawodniczki miały okazję wziąć udział w plażowym Pre-Zero Grand Prix organizowanym przez PLS, ale w piątek i sobotę rozegrają pierwsze sparingi w hali. Do Kalisza przyjeżdża Reprezentacja Polski Juniorek prowadzona przez trenera Wiesława Popika, niestety ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego spotkania odbędą się bez udziału kibiców. 

zapowiedz-dom-rep-jun-2-poziom-1920x1005_1597321084_1084
zapowiedz-dom-rep-jun-2-poziom-1920x1005_1597321084_1084

Już pod koniec lipca na plaży można było zobaczyć nowe zawodniczki w kaliskiej drużynie. Obok pozostającej w zespole Zuzanny Szperlak na krakowskiej plaży zagrała Karolina Bednarek, Magdalena Damaske i Ewelina Polak. Skład uzupełniły świeżo upieczone złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek: Julia Szczurowska i Julia Papszun. Na pierwsze halowe spotkania przygotowawcze przyjeżdża kadra prowadzona przez trenera Wiesława Popika, gdzie również znajdują się zawodniczki, które występowały w kaliskim turnieju o Mistrzostwo Polski. Ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego na halę nie zostaną wpuszczone również media. Fotorelacja zostanie udostępniona po meczu razem z informacją prasową. Ewentualne pytania prosimy wysyłać na adres: media@mks-kalisz.pl 

Spotkania rozpoczną serię sparingów przed nowym sezonem TAURON Ligi. Siatkarki Energa MKS-u Kalisz rozpoczną rozgrywki w trzeci weekend września wyjazdowym meczem z PTPS-em Piła. Tydzień później, w drugiej kolejce zmierzą się w Hali Arena z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ