Sport

Siatkarka Energi MKS Kalisz i jej mąż pokazują jak ćwiczyć w domu

2020-03-19 12:00:00 red

W okresie gdy lepiej postępować zgodnie z hasłem #zostańwdomu warto pomyśleć o ćwiczeniach we własnych czterech kątach – przecież lato kiedyś nadejdzie, a my możemy nadal być w „zimowej formie”. Filmik jak ćwiczyć w parze nagrała Hillary Reynolds – siatkarka Energi MKS Kalisz wraz ze swoim mężem Lukem Reynoldsem – trenerem od przygotowania motorycznego w męskim zespole siatkówki Jastrzębski Węgiel.

źródło: Twitter/Jastrzębski Węgiel
źródło: Twitter/Jastrzębski Węgiel

- Mam to szczęście, że jest ze mną moja piękna żona Hilary. Jestem pewien, że Wy macie żony, dziewczyny, chłopaków, członków rodziny, z którymi jesteście teraz w domu. Jeśli tak to pokażemy Wam kilka ćwiczeń, które możecie wykonać wspólnie z nami, żeby ten czas mile wam minął – mówi na nagraniu Luke Reynolds.

Para przedstawia na wideo ćwiczenie z butelką wody, które pomaga wzmocnić mięśnie brzucha.

Zobaczcie sami!

Internet jest przepełniony nagraniami ćwiczeń, które można wykonać w domu. Pamiętajcie w zdrowym ciele zdrowy duch!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ