Kultura

Sezon w Calisia One otwarty!

2021-05-31 12:28:48 Redakcja@Calisia.pl

W minioną sobotę, w pierwszy weekend po poluzowaniu ograniczeń pandemicznych,  uroczyście wystartowała druga edycja Calisia Music Night. Wyjątkowy wieczór pełen muzyki, pysznych dań i atrakcji zgromadził wielu kaliszan spragnionych spotkań i dobrej muzyki na żywo. Wieczór prowadził Krzysztof „Jankes” Jankowski.
 

Calisia.pl
Calisia.pl
Oficjalne otwarcie sezonu 2021 uświetnili w Calisia One znakomici artyści, których kaliszanie mogli już poznać podczas pierwszej edycji wydarzenia. Dj Romi, Frenchy, Rafał Reniewicz i Tomek Pacak ponownie odwiedzili Kalisz, by cieszyć gości muzyką na żywo.
 
- Długo czekaliśmy na możliwość zorganizowania takiego wydarzenia. Sierpniowe zakończenie lata odniosło ogromny sukces, a teraz chcemy dać z siebie jeszcze więcej. Druga edycja Calisia Music Night zbiega się w tym roku ze świętowaniem drugich urodzin hotelu Hampton by Hilton  – mówi Grzegorz Włodarczyk, dyrektor Hampton by Hilton Kalisz. Dlatego głównym punktem wieczoru był uroczysty tort urodzinowy Hotelu Hampton by Hilton. 
 
Organizatorzy podzielili wydarzenie na trzy różne strefy, aby każdy z uczestników mógł dopasować zaproponowane przez organizatorów atrakcje do swoich upodobań. Poszczególne strefy różniły się ofertą gastronomiczną i położeniem.
Strefa VIP obejmowała miejsce siedzące z widokiem na scenę, powitalny Chandon Garden Spritz, a także dostęp do strefy Moet Chandon i Belvedere i wiele innych niespodzianek.
 
Kilkadziesiąt osób, które postanowiły spędzić sobotni wieczór w Calisia One z pewnością na długo go zapamiętają.  Goście mieli też niecodzienną okazję spróbować popisowych drinków serwowanych przez Mistrza Świata w barmaństwie klasycznym - Wojciecha Urbańskiego.
 
Ta pierwsza, po przerwie spowodowanej pandemią, impreza otwiera cały cykl atrakcji, jakie przygotowuje dla mieszkańców Kalisza Calisia One.
 
Na swój sposób to miejsce stało się również strefą kultury: w foyer hotelu odbywają się wystawy, a na patio często gości muzyka na żywo, dokładnie tak, jak w miniony weekend. Widać wyraźnie, że inwestor Calisia One dąży do stworzenia unikalnego miejsca - na pograniczu kultury, rozrywki i części restauracyjnej inspirującej znakomitymi smakami.  W serwowanych posiłkach widać staranność i bezkompromisowość jeśli chodzi o jakość składników.
 
Do Restauracji Roma, znanej kaliszanom od ponad dekady, doszła też Kawiarnia Marysieńka, Chleb i Wino, Kampai Sushi i najnowszy lokal: wykwintna Pizzeria Mondo Pazzo.
Ofertę kompleksu dopełnia znakomity wybór win, który stał się już symbolem rozpoznawczym tego wyjątkowego w Kaliszu miejsca. Każdy wieczór spędzony w patio Calisia One z pewnością będzie udany,  zwłaszcza przy dobrej muzyce. 
 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ