Ulubione

Seszele – 3 pomysły na idealne wakacje!

2021-04-30 10:30:00 reklama@calisia.pl

Ciężko wyobrazić sobie bardziej rajski kierunek ekskluzywnej podróży niż gorące, tropikalne Seszele. Ten kraj wyspiarski z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę fanów wśród turystów z Polski, a jednocześnie pozostaje egzotyczny i trudno dostępny ze względu na swoje położenie na mapie. Republika Seszeli to ponad 100 koralowych wysp pochodzenia wulkanicznego. Na których z nich warto spędzić wakacje? Jakie atrakcje i wycieczki na wyspach zasługują na największe zainteresowanie i są rekomendowane przez prestiżowe biuro podróży CARTER?

Ogólne Wycieczki z Carter
Ogólne Wycieczki z Carter

Rejs katamaranem po Seszelach

Rejs katamaranem lub jachtem to świetny pomysł na spędzenie wakacji na Seszelach. Można w ten sposób zwiedzać kolejne wyspy i delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Malutka La Digue, dziewicza Desroches czy słynna Praslin – wypożyczenie katamaranu pozwala na odkrywanie kolejnych wysp zgodnie ze swoim tempem i planem. Czas spędzony na pokładzie można przeznaczyć nie tylko na wypoczynek w promieniach słońca, ale także na podziwianie żółwi morskich i lądowych, z których słynie archipelag. Organizatorzy rejsów na Seszelach mają w swojej ofercie zarówno wycieczki kilkugodzinne czy jednodniowe, jak i wypożyczenie katamaranów na dłuższy czas, według oczekiwań klienta. Długie piaszczyste plaże i tropikalna, bujna roślinność, z której słyną Seszele, wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie, gdy podziwia się je z pokładu katamaranu.

 

Wakacje na odludnej, prywatnej wyspie

Ci, którzy od zawsze pragnęli znaleźć się kiedyś na dziewiczej, niemal bezludnej wyspie, mogą spełnić swoje marzenie. Malutka, licząca zaledwie 2 km² North Island (z angielskiego „Wyspa Północna”) to jedyne takie miejsce na mapie. Podróżni, którym uda się tutaj dotrzeć, zrozumieją, co czuł Robinson Crusoe. Aż do lat 70. XX wieku North Island była prywatną własnością, a następnie przekształcono ją w niezwykle kameralny i luksusowy kurort. To ekskluzywne miejsce składa się z zaledwie 11 willi usytuowanych tuż przy oceanie, z widokiem na turkusową wodę i granitowe szczyty. Kompleks North Island stanowi idealny wybór dla wszystkich ceniących sobie wycieczki i podróże szyte na miarę – właściciele obiektu podchodzą indywidualnie do każdego gościa. Nie ma chyba osoby, która nie znalazłaby tu czegoś dla siebie – nurkowanie, łowienie ryb, stand-uppaddling (pływanie na deskach z wiosłem) czy wycieczki rowerowe to tylko niektóre z propozycji.

 

Idealny ślub w rajskich tropikach

Seszele https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/seszele  to wymarzone miejsce na romantyczną uroczystość ślubną. Niektóre pary chcą złożyć sobie przysięgę małżeńską na pięknej, piaszczystej plaży o zachodzie słońca, a inne wśród bujnej roślinności tropikalnych lasów. Seszele gwarantują nie tylko idealną scenerię do zaślubin, ale także wspaniałą pogodę przez cały rok. Narzeczeni, którzy zdecydują się połączyć wakacje ze ślubem na Seszelach, mogą wyjechać na luksusowe wczasy uwzględniające pełną organizację podróży i ceremonii. Ta druga zostanie na miejscu dopięta na ostatni guzik – od wszystkich niezbędnych formalności prawnych, przez oprawę muzyczną, florystyczną i estetyczną wydarzenia, aż po obrączki czy pamiątkowe fotografie.

Rejs katamaranem, organizacja wymarzonego ślubu, podróże poślubne czy wczasy na odludnej wyspie stanowią tylko przykładowe pomysły na to, jak spędzić ciekawe wakacje na Seszelach. Osoby lubiące podróże luksusowe i ceniące sobie możliwość połączenia wypoczynku na plaży z aktywnym spędzaniem wolnego czasu z pewnością znajdą tu dla siebie wiele interesujących propozycji.

Więcej informacji i rezerwacja: 22 392 60 16/17, travel@carter.eu

Inspiracje podróżnicze: https://carter.eu/blog/seszele-wyspy/

https://carter.eu/polecane-oferty/wycieczki-seszele

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować