Motoryzacja

Seicento wypadło z drogi. Opady marznące dały o sobie znać

2022-01-13 09:02:34 BK

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Kolonia Skarszewek w gminie Żelazków w powiecie kaliskim. Kierujący seicento stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

OSP SKarszew
OSP SKarszew

Do zdarzenia doszło 12 stycznia, około godziny 19:40. Marznące opady deszczu, przed którymi ostrzegało IMGW, bardzo pogorszyły warunki na drogach. Wystarczyła chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.

Przekonał się o tym kierujący pojazdem osobowym marki Fiat Seicento, w miejscowości Kolonia Skarszewek. Z ustaleń wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, wypadł z drogi i uderzył w skrzynkę gazową oraz ogrodzenie prywatnej posesji.

Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowały JRG 1 Kalisz, OSP Skarszew i OSP Pólko.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować