Motoryzacja

Seicento wypadło z drogi. Opady marznące dały o sobie znać

2022-01-13 09:02:34 BK

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Kolonia Skarszewek w gminie Żelazków w powiecie kaliskim. Kierujący seicento stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

OSP SKarszew
OSP SKarszew

Do zdarzenia doszło 12 stycznia, około godziny 19:40. Marznące opady deszczu, przed którymi ostrzegało IMGW, bardzo pogorszyły warunki na drogach. Wystarczyła chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.

Przekonał się o tym kierujący pojazdem osobowym marki Fiat Seicento, w miejscowości Kolonia Skarszewek. Z ustaleń wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, wypadł z drogi i uderzył w skrzynkę gazową oraz ogrodzenie prywatnej posesji.

Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracowały JRG 1 Kalisz, OSP Skarszew i OSP Pólko.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ