Społeczne

Seanse z konkursami w Kinie Helios - "Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności". Uwaga Konkurs!

2022-08-06 20:00:00 reklama@calisia.pl/Kino Helios

W Kinie Helios 13 i 14 sierpnia o godzinie 12:30 odbędą się premierowe seanse z konkursami bajki "Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności". Dla naszych czytelników mamy do rozdania łącznie 8 pojedynczych wejściówek na to wydarzenie

Kino Helios
Kino Helios

Kurozając to jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając. Bohater może nieco odmienny od innych, ale taki, który na pewno skradnie Wam serca!

Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajduje. Oto największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym acz ciut powolnym kompanem – żółwiem Abe’m oraz bezczelną, ale uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg, Kurozając wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

  • czas trwania filmu: 91 min.
  • kategoria wiekowa: od lat 6

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Cennik:

  • Na seanse „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/25246/Kurozajac-i-Zagadka-Chomika-Ciemnosci--Seanse-z-konkursami-13-14-sierpnia

 

UWAGA KONKURS!

 

Dla czytelników Calisia.pl mamy 4 pojedyncze zaproszenia na 13 sierpnia i 4 pojedyncze zaproszenia na 14 sierpnia na Seanse z konkursami w Kinie Helios - "Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności" . Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności"?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Kurozając a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko, a także preferowaną datę seansu (13 lub 14 sierpnia; w przypadku braku podania terminu przyporządkujemy ją losowo). Wyniki podamy w czwartek 11 sierpnia około godz. 15.00.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować