Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu prosi o pomoc

2013-01-23 13:35:40 Krakvet

Do schroniska w Kaliszu może trafić ponad 400 kilogramów karmy dla zwierząt o wartości ok. 14 tys. złotych. Wystarczy wziąć udział w głosowaniu organizowanym przez firmę Krakvet.

Schronisko prowadzone jest przez kaliski TOZ. Pod swoją opieką ma zarówno stare, schorowane jak i lękliwe psy, które wymagają specjalnego traktowania i wysokiej jakości karmy. Stare zwierzęta nie są w stanie jeść suchej karmy ze względu na kiepski stan uzębienia, a w starszym wieku dla dobrej kondycji bardzo ważne jest pełnowartościowe żywienie. Opiekunowie często z własnych pieniędzy kupują jedzenie dla schorowanych zwierzaków.
Możesz pomóc
Jak większość tego typu instytucji w Polsce, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu istnieje dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Obecnie bierze ono udział w akcji organizowanej przez firmę Krakvet, skierowanej do schronisk i przytułków dla zwierząt, w której można wygrać karmę za ok. 14 tys. złotych.
Każdego miesiąca nasi klienci, rezygnując z rabatów, przekazują na pomoc dla schronisk kwotę około 13 tysięcy złotych, do której my dokładamy kolejny tysiąc. W ten sposób w ciągu pięciu lat udało nam się przekazać schroniskom karmę za ponad pół miliona złotych – mówi właściciel Krakvetu Marek Batko. Chcieliśmy bardzo podziękować naszym klientom. Ich zaangażowanie w tę akcję przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i pokazało, że Polacy chcą i potrafią pomagać – dodaje Batko.
Aby pomóc, wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl i, po ówczesnej rejestracji, w zakładce „Nasza pomoc dla schronisk” zagłosować na wybraną placówkę. To zajmie tylko chwilę, a może poprawić los pokrzywdzonych zwierzaków. Akcja trwa do końca stycznia.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować