SAME POLSKIE PRZEBOJE i wzruszona publiczność

2012-04-23 15:12:00 Redakcja Calisia.pl

Kolejny popis uczniów Szkoły Muzycznej MUSIC STORE wzruszył i zadziwił publiczność. Tym razem za sprawą największych polskich przebojów.

W miniony czwartek duża sala Szkoły Muzycznej MUSIC STORE zaśpiewała jednym głosem. Uczniowie szkoły wraz z nauczycielami przygotowali koncert, którego tematem przewodnim były największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 80 i 90.
Zaprezentowane utwory cieszyły się ogromnym uznaniem publiczności, która już po pierwszych dźwiękach takich utworów jak "Dni których nie znamy" (wyk.Maciej Trzeciak), "Sing sing" (wyk.Asia Piotrowska) czy "Aleja gwiazd" (wyk. Agata Piotrowska i Laura Sobczak) wtórowała wykonawcą śpiewem. Podczas koncertu swój muzyczny debiut miał Filip Fichowski, który zaśpiewał piosenkę "Zabiorę cię" wzruszając publiczność. Jak zwykle zgromadzeni goście nagrodzili artystów ogromnymi brawami. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów.
Po raz pierwszy w programie popisu pojawiła się propozycja muzyczno-teatralna w wykonaniu Julii Walczak (śpiew)oraz Gabrieli Goli (taniec), która okazała się miłym zaskoczeniem. Z każdym koncertem uczniowie bardziej angażują się w prace nad utworami nie tylko pod względem muzycznym, ale i całościowym. Poszukują swojego oryginalnego stylu i dbają aby każde wykonanie było niepowtarzalne – podsumowała pani Anna Nowak-Kot, nauczyciel śpiewu. Nie można zapomnieć o Julii Bartczak, która zagrała na keyboardzie „ Piechota do lata”, Danielu Dudku, który zaprezentował utwór „Stawka większa niż życie” również na keyboardzie oraz Pawle Kawczyńskim, który zagrał "Słodkiego miłego życia" z repertuaru zespołu Kombi.
Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować