SAME POLSKIE PRZEBOJE i wzruszona publiczność

2012-04-23 15:12:00 Redakcja Calisia.pl

Kolejny popis uczniów Szkoły Muzycznej MUSIC STORE wzruszył i zadziwił publiczność. Tym razem za sprawą największych polskich przebojów.

W miniony czwartek duża sala Szkoły Muzycznej MUSIC STORE zaśpiewała jednym głosem. Uczniowie szkoły wraz z nauczycielami przygotowali koncert, którego tematem przewodnim były największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 80 i 90.
Zaprezentowane utwory cieszyły się ogromnym uznaniem publiczności, która już po pierwszych dźwiękach takich utworów jak "Dni których nie znamy" (wyk.Maciej Trzeciak), "Sing sing" (wyk.Asia Piotrowska) czy "Aleja gwiazd" (wyk. Agata Piotrowska i Laura Sobczak) wtórowała wykonawcą śpiewem. Podczas koncertu swój muzyczny debiut miał Filip Fichowski, który zaśpiewał piosenkę "Zabiorę cię" wzruszając publiczność. Jak zwykle zgromadzeni goście nagrodzili artystów ogromnymi brawami. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów.
Po raz pierwszy w programie popisu pojawiła się propozycja muzyczno-teatralna w wykonaniu Julii Walczak (śpiew)oraz Gabrieli Goli (taniec), która okazała się miłym zaskoczeniem. Z każdym koncertem uczniowie bardziej angażują się w prace nad utworami nie tylko pod względem muzycznym, ale i całościowym. Poszukują swojego oryginalnego stylu i dbają aby każde wykonanie było niepowtarzalne – podsumowała pani Anna Nowak-Kot, nauczyciel śpiewu. Nie można zapomnieć o Julii Bartczak, która zagrała na keyboardzie „ Piechota do lata”, Danielu Dudku, który zaprezentował utwór „Stawka większa niż życie” również na keyboardzie oraz Pawle Kawczyńskim, który zagrał "Słodkiego miłego życia" z repertuaru zespołu Kombi.
Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować