Biznes

Salon Volvo Car Kalisz przy ul. Wrocławskiej oficjalnie otwarty! [Dużo zdjęć, wideo]

2020-02-28 23:00:00 red

28 lutego to kolejna ważna data dla salonu Volvo Car Kalisz - to właśnie tego dnia oficjalnie otwarto salon przy ul. Wrocławskiej 2. Z tej okazji zamienił się on w "Dziki las", w którym pojawiły się specjalne strefy tematyczne i wyjątkowi goście. Gwiazdą wieczoru była Kayah, a całą imprezę poprowadził prezenter TVN Bartek Jędrzejak.

fot. MW
fot. MW

Volvo zachwyca fanów motoryzacji nieprzerwanie od 1927 roku. Przez 90 lat powstało wiele kultowych modeli takich jak Amazon, 480, S90 i V90, czy S40, które było jednym z bohaterów filmu „Quantum of Solace” z serii o agencie 007.

Volvo to nie tylko bogata historia, ale też niezwykła teraźniejszość. Szwedzka marka, choć nie wszystkim kojarzy się ze sportem, to coraz mocniejsza rywalizacja sprawiła, że Volvo zostało liderem w klasyfikacji konstruktorów prestiżowej serii WTCC (Wyścigowych Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych). Stworzone do tego celu S60 z 400 konnym silnikiem nie pozostawia złudzeń rywalom, pokazując kto w tej stawce jest najlepszy.

Szwedzka marka – to jednak przede wszystkim elegancja i bezpieczeństwo oraz wiele lat doświadczenia połączone z nowoczesnością. Volvo z średniej klasy potrafił przeistoczyć się w markę premium pożądaną przez każdego, kto ceni sobie luksus i komfort jazdy.

Piątek 28 lutego zapiszę się w historii kaliskiego salonu Volvo. Piękne samochody i iście szwedzki dziki las - w takiej atmosferze oficjalnie otwarto salon Volvo Car Kalisz przy ul. Wrocławskiej 2. Spotkanie z gośćmi poprowadził dobrze znany już kaliskiej publiczności Bartek Jędrzejak, a o warstwę artystyczną zadbała gwiazda wieczoru Kayah.

 

VOLVO CAR KALISZ

ul. Wrocławska 2, 62-800 Kalisz
https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/

Tel: 720-820-268

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ