Wasze artykuły

Sail Calisia przez internet - Piotr Lewandowski - rejs Turcja - Cypr - Liban

2020-03-30 14:00:00 Piotr Lewandowski

Ze względu na panującą epidemię, kolejne spotkanie z cyklu Sail Calisia odbędzie się tylko poprzez internet. Kpt. Piotr Lewandowski opowie o rejsie z Turcji do Libanu.

Kolejne spotkanie z cyklu żeglarsko-podróżniczych - Sail Calisia, odbędzie się w piątek 3 kwietnia o godz. 19.00 tylko w internecie. Szkoda, gdyż Cafe Calisia posiada niepowtarzalną atmosferę, ale na wirusa nic nie poradzimy.

Na najbliższym spotkaniu kpt. Piotr Lewandowski opowie o rejsie, który prowadził jakiś czas temu, w dość nietypowym regionie. Rejs rozpoczął się w Turcji, po drodze załoga odwiedziła Cypr, a zakończyła rejs w Libanie.

O lokalnych atrakcjach, ciekawych procedurach granicznych i innych związanych z żeglugą przygodach będzie można posłuchać podczas transmisji na żywo na profilu Szkoły Żeglarstwa MORKA:

https://www.facebook.com/morka.sailing.school

Organizatorami spotkań Sail Calisia są:

  • Szkoła Żeglarstwa MORKA
  • Stowarzyszenie Polacy Dookoła Świata

Zapraszamy!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować