Wasze artykuły

Sail Calisia przez internet - Piotr Lewandowski - rejs Turcja - Cypr - Liban

2020-03-30 14:00:00 Piotr Lewandowski

Ze względu na panującą epidemię, kolejne spotkanie z cyklu Sail Calisia odbędzie się tylko poprzez internet. Kpt. Piotr Lewandowski opowie o rejsie z Turcji do Libanu.

Kolejne spotkanie z cyklu żeglarsko-podróżniczych - Sail Calisia, odbędzie się w piątek 3 kwietnia o godz. 19.00 tylko w internecie. Szkoda, gdyż Cafe Calisia posiada niepowtarzalną atmosferę, ale na wirusa nic nie poradzimy.

Na najbliższym spotkaniu kpt. Piotr Lewandowski opowie o rejsie, który prowadził jakiś czas temu, w dość nietypowym regionie. Rejs rozpoczął się w Turcji, po drodze załoga odwiedziła Cypr, a zakończyła rejs w Libanie.

O lokalnych atrakcjach, ciekawych procedurach granicznych i innych związanych z żeglugą przygodach będzie można posłuchać podczas transmisji na żywo na profilu Szkoły Żeglarstwa MORKA:

https://www.facebook.com/morka.sailing.school

Organizatorami spotkań Sail Calisia są:

  • Szkoła Żeglarstwa MORKA
  • Stowarzyszenie Polacy Dookoła Świata

Zapraszamy!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ