Edukacja

Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Specjalnego w Kaliszu

2021-03-17 10:00:00 red.

Jedyna tego typu placówka w Kaliszu rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2021/2022.

SOSW2
SOSW2

Do oddziałów przedszkolnych przyjmujemy dzieci, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (słabosłyszące i niesłyszące, słabowidzące i niewidzące, z autyzmem i zespołem Aspergera, z niepełnosprawnością intelektualną, z niepełnosprawnościami sprzężonymi).

Dla dzieci spoza Kalisza oferujemy internat.

SOSW nr 2 w Kaliszu jest na terenie powiatu kaliskiego wiodącym ośrodkiem koordynująco – rehabilitacyjno – opiekuńczym w ramach Rządowego Programu „Za życiem”.

Zapraszamy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2

ul. Kordeckiego 19
62-800 Kalisz
tel. 062/502 35 55
www.os-w.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ