Sport

Ruszają zapisy na 3. edycję Calisia Triathlon! Wielkie wydarzenie sportowe 29 sierpnia!

2021-02-02 19:30:00 Organizatorzy

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-08-29 09:00:00, za 3 miesiące

29 sierpnia w Kaliszu odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie. Uczestnicy z Kalisza i całej Polski będą pływali, biegali i jeździli na rowerach w ramach 3. Calisia Triathlon. Ruszają zapisy!

fot. arch. MW
fot. arch. MW

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i na zakończenie wakacji (29.08) triathloniści opanują teren Aquaparku Kalisz oraz Stadionu Miejskiego przy Wale Matejki. Etap pływacki w Prośnie, zaś biegowy wzdłuż jej brzegów. Etap kolarski odbędzie się, tak jak w zeszłym roku - w kierunku miejscowości Turek.

III edycja CALISIA Triathlon to kolejna porcja atrakcji od pokazu flyboard, aż po rozbudowaną strefę expo – wszystko z zasadami dystansu społecznego. Calisia Triathlon w kolejnej odsłonie z całą pewnością zapisze się na triathlonowej mapie Polski. W myśl hasła miasta Kalisza, każda zawodniczka i każdy zawodnik będą mogli „Dopisać swoją historię w triathlonie”.

Zapisy na główną rywalizację są aktywne na stronie www.triathlonkalisz.pl – im szybciej tym taniej.

Tak wyglądała 2. edycja Calisia Triathlon - https://calisia.pl/plywali-jechali-rowerem-i-biegali-2-calisia-triathlon-za-nami-duzo-zdjec-wyniki,46573

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ