Społeczne

Rusza XX edycja Konkursu "Aktywni w Wielkopolsce"

2019-09-14 14:00:00 red.

Rozpoczęły się zapisy do konkursu "Aktywni w Wielkopolsce", który odbywa się w ramach konkursu Puchar Recyklingu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Przegląd Komunalny". Partnerem inicjatywy jest Województwo Wielkopolskie. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września 2019 r. Konkurs skierowany jest do gmin, przedsiębiorstw oraz związków międzygminnych.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie: najbardziej efektywnych systemów selektywnej zbiórki odpadów; promocja nowych rozwiązań w zakresie odbioru, zbiórki, odzysku i przygotowania do recyklingu; ocena prowadzonej edukacji ekologicznej; ocena wdrożonych działań proekologicznych uczestników, wiążących się z przedmiotem Konkursu.

W konkursie będą nagradzane wspomniane podmioty w tzw. Kategoriach Głównych, Kategoriach Frakcyjnych, Kategorii Debiut Roku oraz w Kategoriach Dodatkowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zapoznać się z załączonym regulaminem. Szczegóły dostępne są również na stronie http://www.pucharrecyklingu.pl/aktywni-w-wielkopolsce/

Regulamin

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ