Społeczne

Rusza XX edycja Konkursu "Aktywni w Wielkopolsce"

2019-09-14 14:00:00 red.

Rozpoczęły się zapisy do konkursu "Aktywni w Wielkopolsce", który odbywa się w ramach konkursu Puchar Recyklingu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Przegląd Komunalny". Partnerem inicjatywy jest Województwo Wielkopolskie. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września 2019 r. Konkurs skierowany jest do gmin, przedsiębiorstw oraz związków międzygminnych.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie: najbardziej efektywnych systemów selektywnej zbiórki odpadów; promocja nowych rozwiązań w zakresie odbioru, zbiórki, odzysku i przygotowania do recyklingu; ocena prowadzonej edukacji ekologicznej; ocena wdrożonych działań proekologicznych uczestników, wiążących się z przedmiotem Konkursu.

W konkursie będą nagradzane wspomniane podmioty w tzw. Kategoriach Głównych, Kategoriach Frakcyjnych, Kategorii Debiut Roku oraz w Kategoriach Dodatkowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zapoznać się z załączonym regulaminem. Szczegóły dostępne są również na stronie http://www.pucharrecyklingu.pl/aktywni-w-wielkopolsce/

Regulamin

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ