Sport

Rusza sprzedaż biletów na pucharowe starcie KKS-u Kalisz z Pogonią Szczecin!

2021-09-15 09:02:21 red za KKS Kalisz

We wtorek 21 września, kolejne wielkie, sportowe widowisko w Kaliszu! Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej, KKS podejmie ekstraklasową Pogoń Szczecin, w pojedynku 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski! Pierwszy gwizdek w meczu o godzinie 18:00. W środę startuje sprzedaż biletów na to spotkanie! Wejściówki będzie można zdobyć w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) oraz online, na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

“Trójkolorowi”, w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski, zagrają przeciwko Pogoni Szczecin, ekipie PKO Ekstraklasy. Drużyna Kosty Runjaica poprzednią kampanię zakończyła na 3. miejscu w tabeli, a w lipcu tego roku, “Portowcy” grali w eliminacjach Ligi Konferencji Europy UEFA. Przygoda z zagranicznym pucharem zakończyła się jednak dość szybko, bo Pogoń odpadła już w 2. rundzie. Aktualnie “Duma Pomorza” zajmuje w ligowej tabeli wysokie 3. miejsce.

Warto podkreślić, że Fortuna Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji turnieju KKS sensacyjnie pokonał Koronę Kielce 2:0, choć ze względu na udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, “Trójkolorowi” ostatecznie zostali ukarani walkowerem. Starcie zaplanowane na 21 września będzie drugim pojedynkiem we wspólnej, pucharowej historii obu drużyn. Przypomnijmy, że w 2016 roku Duma Kalisza, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2, zmierzyła się z “Portowcami” w 1/16 finału tych zmagań. Górą była wówczas drużyna z województwa zachodniopomorskiego, która pokonała 4:0 kaliską ekipę prowadzoną przez trenera Piotra Morawskiego. Nadal jest to historyczny moment w dziejach klubu, ponieważ nigdy wcześniej KKS nie dotarł do tej fazy krajowego pucharu. Spotkanie to, z obecnej kadry KKS-u, pamięta kapitan drużyny Mateusz Gawlik, który wystąpił tego dnia na murawie.

Jutro rusza sprzedaż biletów na pucharowy mecz z Pogonią Szczecin! Wejściówki do kupienia stacjonarnie, w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w dni robocze (od 13:00 do 17:00) oraz w dniu meczu (od 13:00 do 16:00). Najszybciej i najwygodniej bilety można kupić online, na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Dopingujmy razem “Trójkolorowych” i napiszmy kolejny rozdział niebiesko-biało-zielonej historii! Wspólnie zapełnijmy trybuny kaliskiego stadionu!

Ceny wejściówek:
– normalny 30 zł,
– ulgowy 20 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60. roku życia, a także kobietom.

Mecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski, KKS Kalisz – Pogoń Szczecin, we wtorek 21 sierpnia o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ