Kultura

Rusza konkurs dla fotografów amatorów i profesjonalistów - „W obiektywie 2020”

2021-04-14 18:00:00 OKP Wieża Ciśnień

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-05-24 00:00:00, za 2 tygodnie

Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień im. Bogdana Jareckiego w Kaliszu zaprasza wszystkie osoby fotografujące powyżej 16. roku życia do wzięcia udziału w 26. edycji konkursu fotograficznego „W obiektywie 2020”. Zgłoszenia do 24 maja br. Szczegóły w regulaminie konkursu.

OKP Wieża Ciśnień
OKP Wieża Ciśnień

konkurs przewidziany jest dla amatorów oraz profesjonalistów, a udział jest bezpłatny!

W tegorocznej edycji, oprócz nagród I, II, III stopnia i trzech wyróżnień, przewidziane są nagrody dodatkowe: Nagroda Prezydenta Miasta Kalisza za najlepsze zdjęcie natury, Nagroda im. Benedykta Jerzego Dorysa za najlepszy portret i Nagroda Dziekana WPA w Kaliszu Filia UAM w Poznaniu.

W tym roku zmianie uległy także zasady dotyczące wystawy pokonkursowej. Oprócz prac nagrodzonych, na ekspozycji zostanie zaprezentowanych 20 najlepszych fotografii wybranych spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu, a imiona i nazwiska autorów tych fotografii zostaną umieszczone w katalogu pokonkursowym.

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie, wysokości nagród i terminach można znaleźć w regulaminie konkursu, w którym wprowadzono dodatkowe zapisy, w związku z tym prosimy o zapoznaniu się z warunkami przyjęcia prac do konkursu ze szczególną uwagą.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Link do regulaminu konkursu: http://www.wiezacisnien.kalisz.pl/media/attachments/2021/04/14/regulamin_w_obiektywie_2020_26.pdf

Karta zgłoszenia: http://www.wiezacisnien.kalisz.pl/media/attachments/2021/04/14/karta-zgloszenia_w_obiektywie_2020_26.pdf

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ