Rozpoczęcie lata w Domu Dziecka w Kaliszu.

2012-06-23 12:35:00 Zarząd ZAMIASTem

W dniu 23 czerwca członkowie Zarządu Stowarzyszenia ZAMIASTem z okazji rozpoczęcia kalendarzowego lata, odwiedzili podopiecznych z Domu Dziecka w Kalisza przy ulicy Skarszewskiej.

ZAMIASTem
ZAMIASTem
Wszystkim podopiecznym pani Prezes ufundowała firmowe koszulki Kalahari. Od Stowarzyszenia z kolei dzieci otrzymały balony nadmuchane helem. Zostaliśmy mile przyjęci, a dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone, okazując przy tym mnóstwo radości z naszej wizyty.
Oprócz wspólnych zabaw z dziemi, ufundowaliśmy także słodki poczęstunek i obiecaliśmy, że je jeszcze kiedyś odwiedzimy.
Dziękujem wszystkim opiekunom Domu Dziecka za miłe przyjęcie, umożliwienie nam sprawienia radości dzieciom, których ciężko doświadczył los.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować