Motoryzacja

Rozpędzona „szpula z kablami” zjeżdża na skrzyżowanie [Wideo]

2020-11-20 11:08:26 red

Dużo strachu musieli się najeść kierowcy w czwartkowy poranek na skrzyżowaniu ul. Stawiszyńskiej, al. gen. Władysława Sikorskiego i al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Z naczepy samochodu ciężarowego wypadła, wielka szpula z kablami. Nagranie autorstwa KPRZ i Szymona Morty.

autorzy KPRZ i Szymon Morta
autorzy KPRZ i Szymon Morta

Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 listopada około 7.00 rano. Jak widać na nagraniu ciężarówka podjeżdżając w górę al. gen. Władysława Sikorskiego ze skrzyżowania z ul. Stawiszyńską gubi jedną ze szpul/rolek z kablami i toczy się na nadjeżdżające samochody.

Jeden z jadących ciężarówką mężczyzn próbował dogonić szpulę, jednak ta była zbyt ciężka i rozpędzona, więc mógł tylko ostrzegać przed nią kierowców jadących z różnych kierunków. Rolka zatrzymała się kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem, gdy utraciła swoją prędkość.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ