Wasze artykuły

Rolkarze i cykliści przejechali ulicami miasta! [zdjęcia, wideo]

2019-06-30 08:00:00 BK

Sezon na rolki i rowery ruszył w pełni. Po raz kolejny Stowarzyszenie Rolki Kalisz zmotywowało mieszkańców by wspólnie przejechać ulicami Kalisza! Kilkadziesiąt aktywnych kaliszan spędziło sobotni wieczór w ruchu.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Drugi już w tym sezonie “NightSkating Kalisz” odbyło się 29 czerwca. Wszyscy chętni zaopatrzeni w rolki, rowery, odblaski i kamizelki wyruszyli o godzinie 20:00 spod Decathlonu przy ul. Poznańskiej. W asyście policji i z towarzyszeniem dobrej muzyki przejechali 10 km ustaloną trasą:

Parking Decathlon → Stańczukowskiego →Dobrzecka → Prymasa Stefana Wyszyńskiego → Stanisława Wojciechowskiego → Armii Krajowej → Skłodowskiej-Curie → Al. Wojska Polskiego → Wrocławska → Górnośląska → Harcerska → Poznańska → Parking Decathlon

NightSkating Kalisz #2/2019, to wieczorny przejazd ulicami Kalisza, umożliwiający spojrzenie na miasto z innej perspektywy. Jest znakomitą szansą na to, by na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i wspólnie czerpać radość z tej formy rekreacji.

Tempo przejazdu dostosowane do możliwości uczestników, jednak wymagana jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach i bezpiecznego wykonywania manewrów takich jak skręcanie i hamowanie.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ