Rodzinny Rajd Rowerowy "Z przedszkolakiem na rowerze" [Zdjęcia]

2022-05-21 16:00:00 red

Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista” w Kaliszu oraz Niepubliczne Przedszkole „Pluszowy Miś” w Kaliszu zorganizowali wspólnie 8. Rodzinny Rajd Rowerowy "Z przedszkolakiem na rowerze". W sobotni poranek, mimo silnego wiatru stawiło się wielu uczestników, którzy spod teatru wyruszyli na Szałe.

fot. MW
fot. MW

Mimo niesprzyjającej pogody około 50 osób wzięło udział w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym "Z przedszkolakiem na rowerze". Wyruszająca spot teatru ekipa pojechała na Szałe, aby później wrócić w to samo miejsce. Sam rajd miał oczywiście charakter rekreacyjny, przede wszystkim promujący aktywne spędzanie czasu na powietrzu. Wydarzenie było też znakomitą okazją do integracja społeczności przedszkolnej, a także zaznajomieniem dzieci m.in. z krajobrazem Parku Miejskiego i okolic oraz wiosennymi zwyczajami zwierząt go zamieszkujących.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować