Kultura

Rock i reggae w Parku Przyjaźni. Zespoły muzyczne pokażą się w ramach Czachy 2021

2021-08-02 18:00:00 WKST

Najbliższy weekend rozpocznie się akcentem muzycznym, 6 sierpnia br. o godz. 18 odbędą się Kalisie Prezentacje Zespołów Muzycznych ˗ Czacha 2021. Grupy i soliści amatorzy zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością, zgromadzoną w Amfiteatrze w Parku Przyjaźni ˗ na kaliskim Osiedlu Czaszki.

Czacha 2021
Czacha 2021

Organizatorami imprezy są: Miasto Kalisz, Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza oraz Rada Osiedla Czaszki. Jednak laureata wybiorą widzowie w koncercie finałowym, 6 sierpnia br. o godz. 21, nagrodą publiczności jest statuetka, „Czacha 2021”.

Prezentacje szczycą się misją promowania młodych artystów z całego regionu, a także kulturalnej rewitalizacji Parku Przyjaźni w Kaliszu.

Nazwa osiedla pochodzi od cmentarza żydowskiego, zlokalizowanego na tym terenie w XII w. (zlikwidowanego w latach 1940-1944).

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ