Społeczne

Rezydencja Asnyka – nowa inwestycja Grupy Antczak w Kaliszu!

2022-08-29 13:32:19 reklama@calisia.pl/FB Antczak

47 mieszkań klasy premium wybuduje Grupa Antczak w ramach kaliskiej inwestycji Rezydencja Asnyka. Jej atutem będzie doskonała lokalizacja i wysoki standard wykonania. W budynku znajdą się komfortowe przestrzenie wspólne, słoneczne tarasy, balkony i przydomowe ogródki, a każdy lokal zostanie wyposażony w nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

fot. FB Antczak
fot. FB Antczak

Rezydencja Asnyka to kameralna inwestycja realizowana w sąsiedztwie Parku Przyjaźni. W ofercie Grupy Antczak znajdą się zróżnicowane lokale – od funkcjonalnych, dwupokojowych mieszkań o powierzchni 37 m kw. po przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m kw. W cenie wszystkich mieszkań zostało uwzględnione m.in. ogrzewanie podłogowe, a także komórki lokatorskie, rolety okienne, a także funkcjonalne deski kompozytowe na balkonach i tarasach.

- Rezydencja Asnyka to kolejna inwestycja, którą kierujemy do najbardziej wymagających klientów. To doskonała oferta dla singli, rodzin z dziećmi i seniorów, a także dla inwestorów zainteresowanych ochroną kapitału. Realizujemy bardzo ciekawy pod względem architektonicznym projekt, w którym zadbaliśmy o szereg praktycznych udogodnień, najwyższą jakość materiałów oraz komfort przebywania w przestrzeniach wspólnych.

- Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak

Układ lokali został zaprojektowany tak, by poszczególne typy pomieszczeń miały ekspozycję na oczekiwane przez klientów strony świata. Położone na najwyższych kondygnacjach apartamenty zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy, z których rozpościerać się będą widoki na okoliczną zieleń. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem.

- Cieszę się, że mimo niełatwej sytuacji w segmencie mieszkaniowym Rezydencja Asnyka już na starcie ma wysoki poziom rezerwacji, co świadczy o zaufaniu klientów do doświadczenia i wartości, jakimi od ponad 40 lat kieruje się Grupa Antczak na rynku nieruchomości.

- Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak

W budynku znajdować się będzie wygodny garaż podziemny, do którego kierować będą aż cztery windy. Klatka schodowa będzie miała ciepły wystrój oparty o drewniane motywy. Mieszkania będą wentylowane mechanicznie. Inwestycja powstaje przy ulicy Asnyka – w pobliżu świetnie rozwiniętej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także licznych terenów zielonych, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz przestrzeni dedykowanych seniorom.
 
Więcej informacji: www.antczak.pl/projekty/rezydencja-asnyka

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować