Społeczne

Remontujesz mieszkanie albo dom? Sprawdź NOWOŚĆ - wodoodporne podłogi w kaliskim Ablerze

2021-04-27 07:00:00 reklama@calisia.pl

Nowoczesne podłogi powinny charakteryzować się nie tylko  szczególną estetyką wykonania i różnorodnością dekorów, ale również ponadprzeciętnymi właściwościami technicznymi. W te założenia doskonale wpisuje się nowość na rynku – wodoodporne podłogi laminowane dostępne w Kaliszu w Salonie wnętrz Abler przy ul. Złotej 34/38.

Abler
Abler

Renomowany w branży producent materiałów do wnętrz – Swiss Krono – określa swoje wodoodporne propozycje jako „nową erę ekologicznych podłóg laminowanych”. Wynika to z technologii wykonania materiału. Wodoodporne podłogi Swiss Krono powstają z pięciu kluczowych elementów – są nimi:

  • mineralna powłoka zabezpieczająca przed ścieraniem

  • warstwa dekoracyjna

  • wodoodporna płyta HDF

  • warstwa przeciwprężna

  • szczelny zamek Aqua Pearl

Przygotowane na wodoodpornej płycie o grubości 12 mm podłogi z wyjątkowo szczelnym zamkiem Aqua Pearl gwarantują odporność na zalanie – nawet do 24 godzin wg testu NALFA.

Dzięki takiemu zestawieniu, wodoodporne podłogi Swiss Krono charakteryzują się strukturą oraz właściwościami, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach narażonych na kontakt z wodą. Może być to kuchnia lub aneks kuchenny, przedpokój, ale też np. salon, z którego wyjście prowadzi wprost do ogrodu.

Jak podkreśla Swiss Krono, „podłogi świetnie sprawdzą się w kuchni, w której wyjątkowo dużo się dzieje. Jest odporna na zachlapania, więc mokre mycie i nieprzewidziane wypadki nie są problemem”. Producent wskazuje też np. na problem rozlanej wody pod doniczkami. Podkreśla: „Dla wielu ludzi dom bez kwiatów to nie dom. Dla niektórych, domowy ogród to odskocznia od codzienności, chwila relaksu i wytchnienia. Szybkie i łatwe zmywanie zachlapań czy rozsypanej ziemi z podłogi zaoszczędza czas i jest wygodne”. Inną sytuacją, gdy właściwości podłogi wodoodpornej są szczególnie korzystne np. aktywność domowego pupila – nie ma obaw o to, że ślady błota naniesionego z ogrodu lub chlapanie wodą podczas picia wpłyną negatywnie na stan podłogi.

Abler – salon podłóg w Kaliszu

Podłogi Swiss Krono – zarówno modele wodoodporne jak i pozostałe – można kupić w Kaliszu w salonie wnętrz Abler. Sprzedaż jest prowadzona detalicznie i hurtowo. Abler – autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono oraz salon oferujący podłogi w Kaliszu od wielu lat – zapewnia nie tylko ekspozycję wszystkich dekorów tego renomowanego producenta, ale także dogodne warunki sprzedaży. Dzięki wysokim stanom magazynowym, zakup wodoodpornych podłóg Swiss Krono możliwy jest bez oczekiwania na towar. Klienci detaliczni zamawiający panele podłogowe w Kaliszu w Ablerze często wiążą transakcję z inną usługą zapewnianą przez ten oddział spółki mającej siedzibę w Toruniu. Możliwy jest zakup podłóg wraz z usługą montażową – w takim przypadku podatek VAT na produkty to nie 23-, ale 8 proc.

Wszystkie podłogi wodoodporne Swiss Krono dostępne w Kaliszu można zakupić wraz z opracowanymi również przez Swiss Krono dekorami listew przypodłogowych. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie idealnego efektu wnętrza – kompleksowego wykończenia w oparciu o materiały utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej.

Abler w Kaliszu znajduje się przy ul. Złotej 34/38. Więcej informacji na www.abler.pl/salon-kalisz.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ