Raperzy z Kalisza na jednej scenie

2011-05-04 21:46:27 [mz]

Gratka dla miłośników rapu: wspólny koncert lokalnych raperów. Pod szyldem "Kalisz na majku" zagrają w Pubie Alibi.

- "Kalisz Na Majku" to projekt mający za zadanie zebrać w jednym miejscu i ukazać szerszej publice najlepszych MC z Kalisza poprzez wspólne koncerty - informują organizatorzy, którzy tym samym chcą zadbać o rozwój lokalnej sceny hip-hopowej.
Raperzy z Kalisza nagrywają pierwsze płyty i coraz częściej spotykają się z tutejszą publicznością, supportując lokalne występy znanych artystów tej sceny, m.in. Łony i Webbera, O.S.T.R. czy Molesty Ewenement. Teraz po raz drugi nadchodzi okazja, aby usłyszeć rapujących kaliszan na wspólnej scenie. 6 maja w pubie Alibi przy ulicy Częstochowskiej 140 zaprezentują się Famson, Ceka, Mizu, Safjan, Rolf, DMN, Wes, Janczar, Da-Raz, RbN, Kosa, Kot Karter, Nelux, Hom Gotti, Memento Crew i Lelo. Nadchodząca impreza z ich udziałem to nie tylko przegląd najlepszych lokalnych MC, ale także rzut poglądowy na różnorodność kaliskiej sceny hip-hopowej. - Jedna i zarazem najważniejsza cecha jest wspólna: zamiłowanie do kultury którą tworzą, wszyscy razem i każdy z osobna.
Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się w październiku 2010 i była pozytywnie przyjęta przez słuchaczy. Druga edycja "Kalisza na majku" startuje 6 maja o 21:00; wstęp to 10PLN.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ