Sport

Rajd rowerowy "Przedmoście Kalisza"

2020-07-26 10:30:00 red. za KTR Cyklista

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Klub Turystyki Rowerowej "Cyklista" w Kaliszu, zaprasza wszystkich zainteresowanych historią lokalną oraz miłośników dwóch kółek napędzanych pedałami, na rajd rowerowy "Przedmoście Kalisza".

KTR Cyklista Kalisz
KTR Cyklista Kalisz

Rajd odbędzie się w niedzielę, 2 sierpnia. Zbiórka uczestników rozpocznie się o godz. 9:00 przy sklepie Decathlon w Kaliszu, Poznańska 80/86. Zapisy na miejscu zbiórki. Zakończenie koło 12:00.

Planowany jest objazd wszystkich bunkrów, jednak z powodu covid-19 bunkry znajdujące się na prywatnych posesjach mogą nie zostać udostępnione do zwiedzania. Na zakończenie uczestnicy odwiedzą dawne przejście graniczne w Żydowie.

Długość trasy około 15 km. Drogi mieszane, ale w większości asfaltowe. Obowiązują obostrzenia związane z epidemią. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych. 

Każdy uczestnik rajdu powinien stawić się ze sprawnym rowerem oraz zapasową dętką. Ze względu na letnie temperatury organizatorzy proszą o zabranie ze sobą odpowiedniej ilość płynów do picia.

Komandor rajdu: Dawid Zieliński

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2217260931754117/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Awaryjne wyłączenie wody przy ul. Juliusza Słowackiego (od ul. Adama Mickiewicza do ul. Józefa Bema). Przewidywany czas usunięcia awarii godz. 12.00.