Konkursy

Psi Patrol przedpremierowo w Kinie Helios! Mamy dla Was bilety!

2021-08-27 14:30:00 Kino Helios

Już w weekend 28 i 29 sierpnia o godzinie 12:00 w kinie Helios mali kinomani będą mogli zobaczyć przedpremierowo seans z Psim Patrolem! 

Helios
Helios

Psi Patrol to drużyna dzielnych piesków, które wraz z chłopcem Ryderem zawsze niosą pomoc potrzebującym oraz stawiają czoło różnym zagrożeniom. Dzieci uwielbiają oglądać ich przygody, a bajka nie tylko bawi i niesie radość, ale także uczy i przekazuje pożyteczną wiedzę.

„Psi Patrol: Film” to pierwszy film fabularny o drużynie Psiego Patrolu. Przeciwnik drużyny – Humdinger, zostaje burmistrzem pobliskiego Miasta Przygód i zaczyna „swoje porządki”. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami. Drużyna zyskuje również nową sojuszniczkę, bystrą jamniczkę – Liberty. Uzbrojony w nowe, ekscytujące gadżety i sprzęt, Psi Patrol walczy o ocalenie mieszkańców Miasta Przygód!

  • czas trwania filmu: 1 godz. 28 min.

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

Na większych kinomanów będzie czekał konkurs, w którym do wygrania będą bilety do ENERGYLANDII. Zabierzecie ze sobą smartfony z dostępem do Internetu.

Link do wydarzenia i bilety na stronie: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/21176/PSI-PATROL-FILM%3A-seanse-z-konkursami-28-i-29-sierpnia

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

5 podwójnych zaproszeń na 28 sierpnia i 5 podwójnych zaproszeń na 29 sierpnia, na przedpremierowy seans z Psim Patrolem w Heliosie zdobywają: Anna Dzióbek, Anna Konstanciak, Monika Janczak, Jakub Mastalerz, Katarzyna Kaczkowska, Kamila Skowrońska, Aleksandra Urbaniak, Sandra Pietrala Marciniak, Aleksandra Frydrychowicz, Marta Bukowska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ