Biznes

Przyjdź na Dni Otwarte do Volvo Car Kalisz - skandynawska precyzja w zasięgu ręki

2020-09-17 09:36:29 reklama@calisia.pl

W salonie Volvo Car Kalisz przy ul. Wrocławskiej 2 do 19 września trwają Dni Otwarte tej najsłynniejszej na świecie skandynawskiej marki. To dobra okazja do zapoznania się m.in. ze znakomitymi ofertami cenowymi samochodów z rocznika 2021.

Zdjęcia: MW, BK
Zdjęcia: MW, BK

Volvo – stabilna skandynawska marka

Koronawirus wpłynął na każdą część naszego życia – w tym szczególnie na ekonomię. Oczywiście odbiło się to na wynikach sprzedaży większości segmentów. - W Polsce z powodu koronawirusa sprzedaż samochodów spadła o 30 proc., natomiast jeżeli chodzi o Volvo spadki są bardzo niskie. Skłamalibyśmy jeżeli byśmy powiedzieli, że jest źle. Udział Volvo w Polsce zwiększył się do 2,9 proc. w porównaniu do zeszłego roku gdzie było to 2 proc. - mówi Malwina Lis z Salonu Volvo Car Kalisz - W samym Kaliszu marka bardzo podoba się klientom. Z tego też powodu zaczyna brakować aut dostępnych od ręki. Robimy zamówienia już na rok 2021 i aby zachęcić Klientów do chwili cierpliwości oferujemy ten rocznik w cenie rocznika 2020 – dodaje.

Już dziś klienci Volvo Car Kalisz mogą kupić samochód z rocznika 2021, który jest w cenie rocznika 2020.

Jeśli jednak chodzi o sprzedaż to ta w Volvo Car rośnie drugi miesiąc z rzędu! W sierpniu – o 7,2%. W porównaniu do sierpnia 2019, wzrost sprzedaży odnotowały trzy kluczowe regiony dla marki: Europa, Chiny i Stany Zjednoczone. Dobry wynik to zasługa utrzymującego się popytu na SUV-y: XC60, XC40 i XC90. W zeszłym miesiącu do klientów na całym świecie trafiło 51 239 nowych Volvo.

Volvo – nie tylko dla zamożnych

Utarło się, że Volvo to samochód tylko dla zamożnych, że to auta z klasy Premium, które są za drogie na „normalną kieszeń”. Jednak to tylko pozory, ponieważ:

- Cała filozofia, przebieg produkcji, samochód jest konstruowany pod konkretnego człowieka i tak samo jest z cenami – mówi Malwina Lis i dodaje - Chcemy przekonać klientów, że dzięki naszej ofercie, odpowiedniemu finansowaniu lub długoterminowemu wynajmu, stać ich na markę premium, bo nasze samochody są niejednokrotne w cenach aut marek volumenowych.

Przykładem może być najpopularniejszy model Volvo, czyli XC60, który obecnie możemy zakupić już za 151 900 zł brutto. Warto tez wspomnieć, że podczas dni otwartych klient zyskuje 25% na wybrane zestawy oryginalnych kół zimowych Volvo i 20% na boxy dachowe oraz 10% na wszystkie inne akcesoria, które zmieści do boxu.

Volvo stawia na ekologię

Skandynawska marka stała się również liderem w sprzedaży hybryd, a już w przyszłym roku w ofercie ma pojawić się pierwsze w pełni elektryczne Volvo o oznaczeniu EXC40. - Zapoczątkuje on serię elektrycznych modeli Volvo – mówi Dawid Piasecki opiekun klienta biznesowego w Volvo Car Kalisz – Docelowo w Volvo wszystkie samochody i modele będą miały tylko silnik elektryczny. Hakan Samuelsson podpisał na konferencji klimatycznej w Paryżu dokument, w którym zobowiązuje się tego dokonać do 2050 roku – dodaje.

- Gama tych modeli będzie występowała pod nazwą Recharged. Każdy z nich będzie wyposażony w napęd na cztery koła, będzie miał dwa osobne silniki na przedniej i tylnej osi. A EXC40 będzie miał moc aż 408 KM. Ma wyjść również druga wersja, z połową tej mocy - mówi David Piasecki.

Ciekawym rozwiązaniem - poza wprowadzeniem silników elektrycznych we wszystkich modelach - jest proponowane już zastosowanie jonizatorów, które będą wykrywać cząsteczki pyłu PM2,5 w kabinie. - Samochody będą wyposażone w jonizator powietrza. Dopłata będzie wynosić około 1100-1300 zł, ale dzięki temu będziemy mieć czyste powietrze w kabinie - tłumaczy David Piasecki.

Szymon Czerwiński: „Jestem zakochany w moim Volvo”

Szymon Czerwiński to finalista V edycji MasterChef i ambasador marki Volvo oraz salonu Volvo Car Kalisz - Jeżdżę XC60 od kwietnia i bardzo dobrze się w nim czuję. Często muszę dojechać na różne eventy i bagażnik oraz miejsce jest mi bardzo potrzebne. Jestem zakochany w moim Volvo – podkreśla Szymon Czerwiński.

Ambasador marki zwraca uwagę na drobne detale w Volvo – Jestem tym zauroczony, że są flagi Szwecji, mamy na tylnych lampach napis Volvo. Jest mnóstwo drobiazgów, które sprawiają, że ja czuję, że jest to auto Premium, które jest dopracowane w każdym detalu – mówi Szymon Czerwiński.

Zachęcamy do obejrzenia naszego wywiadu z Szymonem Czerwińskim

Trwają Dni Otwarte w Volvo Car Kalisz- dziś gotuje mistrz Szymon Czerwiński - przybywajcie! Dziś do g 18, Dni Otwarte do soboty 19 września ! #dniotwarte #VolvoCarKalisz #VolvoKalisz

Opublikowany przez www.calisia.pl Środa, 16 września 2020

 

Załoga serwisowa Volvo Car Kalisz

Telefon kontaktowy 720 820 285

https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/

Serwis Volvo Car Kalisz

ul. Wrocławska 2

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ