Przygoda dla najmłodszych kinomaniaków- wyiniki konkursu

2010-11-24 17:11:28 marlena

„Zaplątani” to pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Komediowa baśń o wartkiej akcji sprawi, że w kinie nikt nie będzie się nudzić. Animacja „Zaplątani” w Kinie Apollo już od piątku!

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
Film opowiada historię pięknej młodej dziewczyny o długich blond włosach imieniem Roszpunka, której akcja toczy się w czasach smoków i magii. Roszpunka jest więziona w wysokiej wieży przez złą czarownicę Gothel, która wmówiła Roszpunce, że zostawili ją rodzice zaraz po jej urodzeniu, a w rzeczywistości rodzice Roszpunki byli zmuszeni ją oddać czarownicy. Po kilku latach w okolice wieży przybył królewicz zauroczony cudownym śpiewem dziewczyny. Zapoznawszy się, zakochali się w sobie, lecz na drodze ku ich miłości stała zła Czarownica.
Źródło: www.filmweb.pl
ZOBACZ ZWIASUN

Zapraszamy wszystkich na animację „Zaplątani”- szykuje się naprawdę dobra zabawa. Seanse w Kaliszu w Kinie Apollo codziennie o godzinie: 9.00, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00
rezerwacja telefoniczna: 062 767 36 66
rezerwacja biletów on-line 24h:KINO APOLLO

WYNIKI KONKURSU
W polskiej wersji językowej filmu „Zaplątani” Roszpunce udziela głosu Julia Kamińska
Pojedyncze bilety na niedzielny seans filmu „Zaplątani”, na dowolnie wybraną godzinę wygrywają:
1. Dominik Zakrzewski
2. Jacek Jarzębski
3. Agnieszka Żukowska
4. Emilia Tomczyk
5. Ewa Lewandowska
O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformowaliśmy drogą mailową. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ