Edukacja

Przedszkolaki Bystrzaki – nowe zajęcia dla dzieci w Profi Lingua. Przyjdź 2 września na lekcję pokazową

2021-08-31 22:00:00 reklama@calisia.pl

Przedszkolaki Bystrzaki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, łączące naukę i zabawę. Po tajemniczym lesie, pełnym magii i fantastycznych stworów zabiera dzieci przewodnik – Pan Bystrzak. Często jednak będzie mu potrzebna pomoc dzieci, aby rozwiązać zagadkę czy znaleźć skarb.

 

Bystrzaki
Bystrzaki

Wyobraź sobie zajęcia, w których sam chciałbyś wziąć udział – tajemniczy świat, odkrywany przez Twoje dziecko, które świetnie się bawi, a jednocześnie rozwija.

Twoje dziecko rozwinie umiejętności z zakresu matematyki, projektowania, logicznego myślenia. Nauczy się bezpiecznego korzystania z technologii i analizowania informacji. Rozwinie umiejętności kreatywnego myślenia oraz storytellingu, pozna sekrety magicznych sztuczek. Na zajęciach poza również techniki uważności (tzw. mindfulness), które nie tylko wspierają w nauce koncentracji i polepszania pamięci, ale i zapewniają solidny fundament to budowania poczucia własnej wartości.

Podczas kursu nauczyciel będzie z Tobą w stałym kontakcie, a po każdym semestrze rodzic otrzyma raport postępów dziecka w nauce.

 

Dla kogo jest ten kurs?

Dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa wiekowa 4-5 lat oraz 6-7 lat). Dzięki zajęciom Przedszkolaki Bystrzaki Twoje dziecko nie tylko rozbudzi w sobie pasję do przedmiotów ścisłych, ale również rozwinie zdolności kreatywne. W trakcie kursu Przedszkolaki Bystrzaki dziecko nauczy się:

  • jak łączyć przyswajanie wiedzy ścisłej przez projekty kreatywne,
  • jak analizować i wyciągać logiczne wnioski,
  • jak zdobywać wiedzę przez doświadczanie ,
  • jak łączyć fakty i wyciągać wnioski z przeprowadzanych doświadczeń.

Kurs Przedszkolaki Bystrzaki to świetna podstawa do umiejętności przydatnych w przyszłości takich jak:

  • budowanie dobrych relacji z rówieśnikami i dążenie do wspólnego celu
  • skuteczne komunikowanie się
  • negocjowanie i perswazja
  • rozpoznawanie i zrządzanie swoimi emocjami

Zajęcia ruszają już wkrótce.

Zapraszamy na lekcje pokazowe do ProfiLingua Kalisz, Al. Wolności 6.

Zapisy pod  numerem:   tel. 695 213 613

Zapraszamy na lekcję pokazową 2 września o godz 16:30 

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ