Przedszkolacy dla Seniorów

2018-12-19 09:26:00 red za Natalia Warszowska

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu 18 grudnia zorganizowały Jasełka dla Seniorów z Domu Kombatanta. – Już kolejny rok gościmy i podziwiamy małych artystów – podkreślali Seniorzy – dają nam dużo ciepła i miłości na czas oczekiwania Świąt Bożego Narodzenia.

fot. Natalia Warszowska Publiczne Przedszkole nr 9
fot. Natalia Warszowska Publiczne Przedszkole nr 9

Opracowanie programu artystycznego zawdzięczamy – co podkreślili organizatorzy – nauczycielkom Agnieszce Bilich i Edycie Ignasiak. Spotkanie zakończyło się złożeniem świątecznych życzeń i wręczeniem okolicznościowych upominków przez Przewodniczącego Rady Osiedla Czaszki Mirosława Nagórnego i Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu Agnieszkę Przybyłowską.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ