Biznes

Przedsiębiorco! Wyobraź sobie, że masz dodatkowe 100 000 zł dla swojej firmy? Co byś z nimi zrobił?

2019-09-07 07:30:00 reklama@calisia.pl

Prowadzisz niewielką firmę? Zapewne nie masz zbyt wiele czasu, żeby się zatrzymać i … pomarzyć. Ale warto to zrobić. Pomyśl - a gdyby tak pojawiła się możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy, na bardzo korzystnych warunkach dla Twojej firmy z Inkubatora Przedsiębiorczości … Na co  przeznaczyłbyś, przeznaczyłabyś  pieniądze? To ostatnia szansa, aby zdobyć to tanie finansowanie dla swojej działalności!

 

Inkubator.kalisz.pl
Inkubator.kalisz.pl

Chyba nie ma firmy, której nie przydałaby się ekstra gotówka: na rozwój, na zakup dodatkowego towaru, na nowy komputer czy samochód do firmy, na maszyny, remont czy budowę? Cóż, kiedy codzienność i dość wysokie odsetki skutecznie odstraszają nas od swobodnego myślenia o wsparciu finansowym.

A gdyby tak pojawiło się źródło taniej (od 0,5% do 1,5% rocznie) pożyczki, którą możesz dostać bez formalności aż tak rozbudowanych jak w banku? Nawet do 100 000? Nagle możesz kupić ten dobry komputer, samochód, kamerę, maszynę, a za połowę pożyczki nawet towar, którego tak bardzo brakuje w Twojej firmie?

 

Brzmi jak bajka, prawda? Ale jest to całkowicie realna możliwość. Od lat Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości udziela takich pożyczek małym i średnim przedsiębiorcom. Jeszcze do 20 listopada mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać pożyczkę do 100 000 zł ( tzw. mikropożyczkę) na bardzo liberalnych zasadach.

 

I w odróżnieniu od nie zawsze klarownych ofert finansowych - fundusze Jeremie to kolejna korzyść z tego, że jesteś obywatelem Unii Europejskiej - drogi Przedsiębiorco. To przejrzysty, obiektywny i bardzo korzystny instrument finansowy. W Kaliszu pożyczek udziela sprawdzony od lat Inkubator Przedsiębiorczości. Zostało jeszcze trochę środków, z których mogą skorzystać lokalne firmy, takie jak Twoja.

 

Warto dodać, że pożyczki są oparte o stałe, niskie oprocentowanie, które nie zmieni się na przykład w wypadku kryzysu. Kiedy pożyczki udzielane są na dwa lata - wtedy oprocentowanie może być na poziomie nawet  0,5% rocznie! Ale można dostać je na 3, 4 a nawet 5 lat. Warto dodać, że raty są malejące. 

Przykład 1:

Pożyczka 100 000 zł na 5 lat 

rata miesięczna 1790 zł 

całkowity koszt pożyczki - przez 5 lat - 3812 zł    

 

Przykład 2: 

Pożyczka 100 000 zł na 4 lata

rata miesięczna 2210 zł 

całkowity koszt pożyczki - przez 4 lata - 3000 zł 

 

przykład 3:

Pożyczka 100 000 zł na 2 lata,

rata  miesięczna 4200 zł

koszt pożyczki 521 zł

 

przykład 4:

Pożyczka 50 000 zł  na 2 lata

rata 2100 zł

koszt pożyczki 260 zł

 

 

-> Nawet 100% wartości brutto inwestycji.

-> Dodatkowe środki na obrót.

-> Inwestycja w obcym środku trwałym.

-> Dla start-upów.

 

Co należy zrobić, aby otrzymać taką pożyczkę?

Skontaktuj się z Inkubatorem Przedsiębiorczości. Eksperci przeprowadzą Cię sprawnie przez proces uzyskania pożyczki - od zgromadzenia (nielicznych) wymaganych dokumentów, poprzez pomoc w wypełnieniu wniosku. Jedyne, z czym powinieneś przyjść, jest Twój pomysł na rozwój i Twoja pasja. 

 

Marzenia w życiu się spełniają. Dosłownie. Jeszcze przez kilka tygodni, dopóki pula przeznaczona na te atrakcyjne pożyczki się nie wyczerpie, możesz na tym skorzystać.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką - skontaktuj się koniecznie od razu: 

- telefonicznie (62) 765 60 56 lub (62) 764 12 42, e-mail: pozyczki@inkubator.kalisz.pl

lub

- wniosek możesz też wypełnić on-line  poprzez stronę https://pozyczki.kip.kalisz.pl/

lub

- wypełnij prosty  formularz zapisu - skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Inkubatora Przedsiębiorczości Formularz zapisu z prośbą o kontakt zwrotny

lub

- podejdź osobiście do Inkubatora Przedsiębiorczości, gdzie w pokoju nr 108  w godzinach 8-16 możesz od razu uzyskać wszelkie informacje, a fachowcy pomogą Ci wypełnić wniosek 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować