Biznes

Przedsiębiorco! Wyobraź sobie, że masz dodatkowe 100 000 zł dla swojej firmy? Co byś z nimi zrobił?

2019-09-07 07:30:00 reklama@calisia.pl

Prowadzisz niewielką firmę? Zapewne nie masz zbyt wiele czasu, żeby się zatrzymać i … pomarzyć. Ale warto to zrobić. Pomyśl - a gdyby tak pojawiła się możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy, na bardzo korzystnych warunkach dla Twojej firmy z Inkubatora Przedsiębiorczości … Na co  przeznaczyłbyś, przeznaczyłabyś  pieniądze? To ostatnia szansa, aby zdobyć to tanie finansowanie dla swojej działalności!

 

Inkubator.kalisz.pl
Inkubator.kalisz.pl

Chyba nie ma firmy, której nie przydałaby się ekstra gotówka: na rozwój, na zakup dodatkowego towaru, na nowy komputer czy samochód do firmy, na maszyny, remont czy budowę? Cóż, kiedy codzienność i dość wysokie odsetki skutecznie odstraszają nas od swobodnego myślenia o wsparciu finansowym.

A gdyby tak pojawiło się źródło taniej (od 0,5% do 1,5% rocznie) pożyczki, którą możesz dostać bez formalności aż tak rozbudowanych jak w banku? Nawet do 100 000? Nagle możesz kupić ten dobry komputer, samochód, kamerę, maszynę, a za połowę pożyczki nawet towar, którego tak bardzo brakuje w Twojej firmie?

 

Brzmi jak bajka, prawda? Ale jest to całkowicie realna możliwość. Od lat Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości udziela takich pożyczek małym i średnim przedsiębiorcom. Jeszcze do 20 listopada mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać pożyczkę do 100 000 zł ( tzw. mikropożyczkę) na bardzo liberalnych zasadach.

 

I w odróżnieniu od nie zawsze klarownych ofert finansowych - fundusze Jeremie to kolejna korzyść z tego, że jesteś obywatelem Unii Europejskiej - drogi Przedsiębiorco. To przejrzysty, obiektywny i bardzo korzystny instrument finansowy. W Kaliszu pożyczek udziela sprawdzony od lat Inkubator Przedsiębiorczości. Zostało jeszcze trochę środków, z których mogą skorzystać lokalne firmy, takie jak Twoja.

 

Warto dodać, że pożyczki są oparte o stałe, niskie oprocentowanie, które nie zmieni się na przykład w wypadku kryzysu. Kiedy pożyczki udzielane są na dwa lata - wtedy oprocentowanie może być na poziomie nawet  0,5% rocznie! Ale można dostać je na 3, 4 a nawet 5 lat. Warto dodać, że raty są malejące. 

Przykład 1:

Pożyczka 100 000 zł na 5 lat 

rata miesięczna 1790 zł 

całkowity koszt pożyczki - przez 5 lat - 3812 zł    

 

Przykład 2: 

Pożyczka 100 000 zł na 4 lata

rata miesięczna 2210 zł 

całkowity koszt pożyczki - przez 4 lata - 3000 zł 

 

przykład 3:

Pożyczka 100 000 zł na 2 lata,

rata  miesięczna 4200 zł

koszt pożyczki 521 zł

 

przykład 4:

Pożyczka 50 000 zł  na 2 lata

rata 2100 zł

koszt pożyczki 260 zł

 

 

-> Nawet 100% wartości brutto inwestycji.

-> Dodatkowe środki na obrót.

-> Inwestycja w obcym środku trwałym.

-> Dla start-upów.

 

Co należy zrobić, aby otrzymać taką pożyczkę?

Skontaktuj się z Inkubatorem Przedsiębiorczości. Eksperci przeprowadzą Cię sprawnie przez proces uzyskania pożyczki - od zgromadzenia (nielicznych) wymaganych dokumentów, poprzez pomoc w wypełnieniu wniosku. Jedyne, z czym powinieneś przyjść, jest Twój pomysł na rozwój i Twoja pasja. 

 

Marzenia w życiu się spełniają. Dosłownie. Jeszcze przez kilka tygodni, dopóki pula przeznaczona na te atrakcyjne pożyczki się nie wyczerpie, możesz na tym skorzystać.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką - skontaktuj się koniecznie od razu: 

- telefonicznie (62) 765 60 56 lub (62) 764 12 42, e-mail: pozyczki@inkubator.kalisz.pl

lub

- wniosek możesz też wypełnić on-line  poprzez stronę https://pozyczki.kip.kalisz.pl/

lub

- wypełnij prosty  formularz zapisu - skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Inkubatora Przedsiębiorczości Formularz zapisu z prośbą o kontakt zwrotny

lub

- podejdź osobiście do Inkubatora Przedsiębiorczości, gdzie w pokoju nr 108  w godzinach 8-16 możesz od razu uzyskać wszelkie informacje, a fachowcy pomogą Ci wypełnić wniosek 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ