Biznes

Przedsiębiorco! Co musisz zrobić, aby dostać 100 000 zł na swój biznes?

2019-09-13 07:55:12 reklama@calisia.pl

Przedsiębiorcy z segmentu mikro, małych i średnich firm mają jedyną okazję, aby znacznie rozwinąć swój biznes dzięki łatwo dostępnej pożyczce ze środków unijnych. Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków do programu Jeremie 2, gdzie oprocentowanie pożyczki wynosi od 0,5 do 1,5%  w skali roku! Dzięki tej opcji można uzyskać mikropożyczkę do  100 000 zł z okresem spłaty nawet do 60 miesięcy. Ilość środków ograniczona! Nabór wniosków trwa do 20 listopada. 

Dlaczego warto skorzystać z Jeremie 2?

Odpowiedź jest bardzo prosta – oszczędność. Najważniejszą informacją jest, że oprocentowanie całkowite pożyczki w KIP jest niezależne od stawki WIBOR. A prowizja? Nie ma dodatkowych prowizji ani opłat pod warunkiem, że przedsiębiorca wykorzysta pożyczkę zgodnie z celem i będzie terminowo spłacał raty.

Ile zaoszczędzę?

Zakładając, że pożyczymy 100 000 zł na 60 miesięcy oprocentowanie będzie wynosiło 1,5 proc. Porównując to z kredytem w banku komercyjnym możemy zaoszczędzić blisko 12 000 zł.

Co z oprocentowaniem?

Umowa pożyczki unijnej nie jest oprocentowana w oparciu o zmienną stawkę WIBOR 3M, co oznacza, że przez cały okres spłaty oprocentowanie nie zmieni się, harmonogram spłat załączony do umowy jest stały. Dzięki Jeremie 2 będziesz miał spokojną głowę i możesz skupić się na swoim biznesie.

 

Na co mogę wydać pożyczone pieniądze?

Na zakup środków trwałych nowych i używanych np. samochody, maszyny i urządzenia, na budowę, remonty oraz wyposażenie. W ramach pożyczki unijnej Jeremie 2 możesz wykorzystać nawet 50% kwoty na cele obrotowe, pod warunkiem, że są one bezpośrednio związane z realizowanym celem inwestycyjnym np. zakup maszyny i surowców do produkcji albo remont sklepu i zakup towarów. Część przeznaczona na obrót jest oprocentowana dokładnie tak samo, jak część przeznaczona na inwestycję.

 

Jak złożyć wniosek?

Na stronie pozyczki.inkubator.kalisz.pl należy podać NIP i dane firmy dostępne w rejestrze przedsiębiorców (automatycznie zaczytają się do wszystkich wymaganych formularzy). Trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania we wniosku elektronicznym i załączyć skany wymaganych dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą pracownik Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który pomoże Ci przejść przez kolejne etapy.

Dla firm działających powyżej 2 lat, które ubiegają się o pożyczkę w kwocie do 100 tys. zł Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości nie wymaga przedstawiania prognoz finansowych oraz wypełniania niektórych części wniosku.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką - skontaktuj się koniecznie od razu: 

- telefonicznie (62) 765 60 56 lub (62) 764 12 42, e-mail: pozyczki@inkubator.kalisz.pl

lub

- wniosek możesz też wypełnić on-line  poprzez stronę https://pozyczki.kip.kalisz.pl/

lub

- wypełnij prosty  formularz zapisu - skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Inkubatora Przedsiębiorczości Formularz zapisu z prośbą o kontakt zwrotny

lub

- podejdź osobiście do Inkubatora Przedsiębiorczości, gdzie w pokoju nr 108  w godzinach 8-16 możesz od razu uzyskać wszelkie informacje, a fachowcy pomogą Ci wypełnić wniosek 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować